Susiję tag'ai
#Statomės namą#Durys
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2022 m. gruodžio 9 d.

Teksto autorius: Evelina

Kadangi visada atsiranda klausimų, o kodėl tas gamintojas, o ar kitų nesvarstėte, tai iškart paminėsiu, jog nesvarstėme kitų ir žinojome, kad pirksime Hormann gamintojo garažo vartus. Kodėl? Nes tokius turi mano uošvis, jiems jau daug metų ir vis dar puikiai veikia.

Iškart šiek tiek techninių detalių:

 • Vartų matmenys: 5 m x 2,5 m, angos: 5 m x 2,43 m;
 • L griovelis, matinis padengimas;
 • RAL 7016 spalva;
 • Platus sudalinimas (kas 50 cm);
 • Supramatic pavara;
 • Thermoframe profilis (labai pasiteisino, nes užsisandarino prie sienos esantis tarpas).
 • 2 bėgių sistema.
 • Mūsų namo klasė A+, varža turi būti U=1,3, tiek ir yra.

Kaina su montavimu 2121 Eur.

Garažo vartus užsakinėjome 2021 rugsėjį, laukėme apie 5 mėn., montavome balandžio mėn., nes norėjome sulaukti gerų orų ir tinkamai paruošti garažo sieną. Ją ruošėme taip:

 • 2x dengėme armavimo mišiniu;
 • 2x dengėme su makrosfera;
 • 2x dengėme su mikrosfera;
 • 2x dažėme su Tikkurila Luja 20 dažais.

Pačią angą Paulius ruošė taip: 5cm ekstrūzinis polistirolas + tinklelis + užarmuota ir gavo komplimentų nuo montuotojų, jog puikiai paruošta. Neparuošus sienos ir angos, po sumontavimo sunku prieiti prie uždengtų vietų, gali būti problemų su sandarumu. Nors man iš pradžių šis žingsnis pasirodė keistokas ir buvo gaila laiko (užtruko tikrai nemažai), dabar suprantu, kad jį pasidaryti buvo geras sprendimas.

Po garažo vartais yra tarpas, jog būtų galima po jais privesti kiemo trinkeles. Dabar tarpas uždengtas, kad nevaikščiotų katinai :)

Esame patenkinti vartais. Labai tyliai veikia (jie dar net nesutepti, nes geriau tą daryti, kai viduje nebebus dulkių, tad mini girgždėjimas dings), greit pakyla, švelniai nusileidžia. Atsidaro pulteliu, įmanoma prisijungti per programėlę su Bluetooth.

Pauliui nelabai patiko sidabrinė vartų spalva iš vidaus (neatkreipėm dėmesio, kad bus tokia) ir tie sujungimai neypatingai estetiškai atrodo, bet reikalingi dėl didelio vartų pločio. O spalva man asmeniškai visiškai dzin, juk čia garažas. Dabar ir Paulius priprato ir sakė nemokėtų brangiau vien dėl kitos spalvos.

Ateityje garažo vartus prijungsime prie išmanių namų sistemos. Virš durų montuosime apsaugos daviklį, kad matyti, ar garažo vartai užsidarė.

Dėl matinio padengimo. Šiuo metu garažo vartai yra apsinešę nuo pro šalį važiuojančių automobilių (šalia yra neasfaltuotas kelias), pavasarį bandysime juos nuplauti su Karcheriu ar kažkuo panašiu, nes rankomis valyti tikrai nesinori. Įdomu, kaip seksis, ar nesusibraižys. Gal pas ką nors yra toks padengimas ir turite atsiliepimų? 

Dėl tamsios spalvos. Kas svarbu, tai jeigu į garažo vartus nuolat švies saulė (pas mus švies) ir jie tamsios spalvos, dėl temperatūros poveikio susijusiems gedimams nebus taikoma garantija. Teko su tuo susitaikyti, nes keisti spalvos nenorėjome.

Gal pas ką nors tamsūs garažo vartai pietų/vakarų pusėje? Ar turit problemų su pakėlimo mechanizmu, strigimais ir pan.?

Garažo vartus užsakinėjome iš Montvila, jie atliko ir montavimo darbus. 

4
Komentarai

Artūras

Sveiki, ar Thermoframe reikejo atskirai uzsakyti (uz papildoma mokesti)?

(0) · (0) · Atsakyti · 2024 m. vasario 7 d.

Evelina Aleliūnienė

Taip, kainavo papildomai (tuo metu 160 Eur).

(0) · (0) · Atsakyti · 2024 m. vasario 7 d.

Giedrė

Sveiki, gal galit parašyti kaip laiko garažo vartų matinis padengimas. Ar nesibraižo?

(0) · (0) · Atsakyti · 2024 m. balandžio 7 d.

Evelina Aleliūnienė

Sveiki, vartų dar neįbrėžėme, tik durys pasibraižė, bet ten stipriai prabrėžiau su metaline kibiro rankena :)

(0) · (0) · Atsakyti · 2024 m. balandžio 8 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.