Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. vasario 1 d.

Teksto autorius: Evelina

Tai butas iš tos serijos, kur anoniminiai komentatoriai vadina pasityčiojimu iš žodžio "namai". Na taip, tai vieno normalaus dydžio kambario plotas, bet tokie maži butukai dabar tikrai ne naujiena. Ne tik Prancūzijoje ar Honkonge (kur žmonės gyvena vos 1,85 kv.m dydžio kambarėliuose), bet ir Lietuvoje. Dažniausiai tokio ploto butuose kuriasi studentai arba meno žmonės ten susikuria dirbtuves / studiją.

Kaip ir turėtų būti tokio dydžio bute, viskas yra kiek įmanoma labiau funkcionalu / ištraukiama / suslepiama ar dar kitaip panaudojama. Pavyzdžiui, valgomasis stalas sumaniai paslėptas tarytum prieškambario balduose. Prie atlenkiamo stalo bei batų dėžes atstojančių spintelių telpa net 3-4 žmonės. Virtuvėje sutalpinta tik būtiniausia technika - plautuvė ir dvivietė kaitlentė. Na, dar ir mikrobangė rado sau vietą. Netoliese - mini svetainė ir darbo zona, kuri, atvertus lovą virsta į miegamąjį. Kur tik pažvelgsi - visur gausu spintelių, tad daiktams vietos tikrai yra.

Tai tikrai geras pavyzdys, kaip sutalpinti būtiniausias zonas į tokią ankštą erdvę.

geraldinelaferte.com18 kv.m buto interjeras\ geraldinelaferte.com18 kv.m butas

geraldinelaferte.comkaip suplanuoti maza buta

geraldinelaferte.commazas butas

geraldinelaferte.commazo buto interjeras

geraldinelaferte.commazu butu pavyzdziai

geraldinelaferte.comatlenkiamos lovos idejos

geraldinelaferte.comatlenkiama lova

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.