Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. balandžio 21 d.

Teksto autorius: Evelina

25 kv.m butas Paryžiaus priemiestyje - jaukūs ir žaismingi 26 metų vyro namai, kuriuose vietos - ne per daugiausiai, tačiau pakankamai, kaip vienam asmeniui.

Šalia įėjimo, o tiksliau už vonios kambario, suprojektuota miegamojo zona, kuri dalinai atskirta atviromis lentynomis (savotiška pertvara) bei pakelta ant pakylos, kad po lova esančią erdvę būtų galima išnaudoti daiktų sandėliavimui. Juk nesunku palipti vienu laiptuku, bet turėti daugiau vietos daiktams?

Svetainės zona - labai žaisminga ir neperkrauta, o akį patraukia skoningi skandinaviško stiliaus baldai. Ypač jaukiai atrodo valgomoji zona - nedidelis staliukas su dvejomis baro kėdėmis. Šis kampas man primena jaukią kavinukę ir radiatorius ten visai negadina vaizdo. Šalia įėjimo dar yra negili spinta, kuri pereina į televizoriaus zoną bei virtuvę, kuri, kaip ir turbūt daugumai vyrų, nebūtinai turi būti didelė. Valgyti pasigaminti galima, bet gausios šeimos keliais patiekalais nepavaišinsi :) Beje, labai gražios plytelės virš virtuvės stalviršio.

Aš būčiau šiek tiek sumažinusi atvirą erdvę aplink televizorių ir prijungusi tą gabaliuką su nuotraukomis prie virtuvės. Nuotraukos gali būti ir virš ar po televizoriumi, o dar viena gilesnė uždara spintelė tikrai nepakenktų, bet čia - kiekvieno asmeninis reikalas ir priklauso nuo pomėgio kaupti daiktus. Vonios kambaryje atsikartoja mėlynos spalvos akcentas, kaip ir miegamojo zonoje. Plytelių išdėstymas - netradicinis, bet tuo ir įdomus. Bendrai, matosi, kad butas ne naujas, o darytas remontas, nes gausu šiek tiek kreivų vietų ir dalykų, kurių naujuose butuose nebūna, bet gražiai tikrai galima gyventi!

projets.cotemaison.frlova atskira lentynomis

projets.cotemaison.frbuto interjeras 25kv.m

projets.cotemaison.frbutas vyrui

projets.cotemaison.frmazo buto interjeras

projets.cotemaison.frlova svetaineje

projets.cotemaison.frmazo buto remontas

projets.cotemaison.fratviros lentynos

mini valgomoji zona

projets.cotemaison.frmodernus interjeras

projets.cotemaison.frvirtuve ir svetaine kartu

projets.cotemaison.frmazos virtuves interjeras

projets.cotemaison.frmodernios plyteles

projets.cotemaison.frmelyna spalva vonioje

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.