Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. lapkričio 10 d.

Teksto autorius: Evelina

Na, šis studentas gyvena tikrai geriau ir gražiau nei didelė dalis Lietuvos ir aš taip sakau ne dėl to, kad noriu pašiepti lietuvius, o dėl to, nes tiesiog smagu žiūrėti į žmones, gyvenančius gražioje aplinkoje. Ypač, kai tie žmonės studentai - dažnai neturintys galimybės grožio matyti savoje buveinėje (dažniausiai bendrabutyje). Šiam studentui tikrai pasisekė - butas įrengtas skoningai ir, duok Dieve, tas skoningumas persiduos į kitas jo gyvenimo sferas :) Paryžius yra Paryžius ir lieka tikėtis, kad ir į Lietuvą ateis geresni ir gražesni laikai visomis prasmėmis.

Šiek tiek apie patį butą. Matosi, kad gyvena vyras - daug pilkos spalvos ir iš nuotraukų galima pasakyti, jog vyrukas studijuoja kažką su menais - gausu įvairių piešinių ir grafikos darbų. Būtent taip aš ir įsivaizduoju jaunojo menininko gyvenamąją erdvę - sena derinama su nauja, sukuriant industrinę nuotaiką.

Lagaminai, naudojami vietoje staliuko, įstiklinta siena, skirianti virtuvę nuo svetainės, atviros elektros lemputės ir industrinio stiliaus kėdės - itin šiuolaikiški interjero elementai. Man tik atrodo, kad plokštė, ant kurios dirbama kompiuteriu yra per siaura. Tačiau, jeigu kompiuteris nėra pagrindinė darbo priemonė, galbūt mažiems piešinukams piešti ir užtenka vietos. Bet kokiu atveju, šis studento būstas - puikus pavyzdys mūsiškiams :)

stylejuicer.comstudentiskas interjeras

stylejuicer.compiesiniai lentynose

stylejuicer.comatvira virtuve stiklas

stylejuicer.comindustrinio stiliaus virtuve

stylejuicer.comstudento bustas paryziuje

stylejuicer.comstudento butas

stylejuicer.commazo buto interjeras

stylejuicer.comsenovine krosnele

stylejuicer.commazas butas paryziuje

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.