Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. rugpjūčio 2 d.

Teksto autorius: Evelina

Stiklinės pertvaros juodais rėmais Lietuvoje - labai retai sutinkamas sprendimas erdvėms atskirti. Man, asmeniškai, jos labai patinka ir tokias pertvaras galima naudoti bet kuriame kambaryje. Jos fiziškai atskiria erdves, tačiau vizualiai palieka galimybę matyti toliau ir tai atveria galimybes praplėsti erdves. Nepamirškite ir fakto, jog natūrali dienos šviesa gali laisvai judėti tarp patalpų.

Juodi rėmai be galo žaviai atrodo ir suteikia interjerui šarmo. Dažniausiai tokios stiklinės pertvaros naudojamos skandinaviško stiliaus interjeruose bei loftuose ir rustic stiliaus erdvėse, tačiau, kaip matysite žemiau, tai visiškai pasiteisina ir įprastuose, moderniuose interjeruose, ypač miegamojo ar svetainės patalpose.

Šios pertvaros geriausiai žiūrisi baltame interjere, šalia medžio apdailos ir nepamirštant augalų.

pinterest.comsuskaidytas stiklas

pinterest.comstiklinės pertvaros

pinterest.comstiklinė pertvara

pinterest.comstiklinė pertvara su skaidymu

Šis interjeras be galo gyvas ir pulsuojantis (paspaudus ant nuorodos matysite visas patalpas). Vien ko apšvietimas lubose vertas... super sprendimas!

uredjenje-doma.comstiklas su juodais rėmais

maerked.comstiklas ir juodi rėmai

missmoss.co.zapertvarų sprendimai

pinterest.compertvarų idejos

Puikiai priderintos spintelės ir kryptiniai lubiniai šviestuvai.

dustjacket-attic.compertvara

design.mkpertvara vonioje

Dar vienas akiai malonus interjeras. Kaip ir ankstesniame išgirtame interjere, lubose yra medinės sijos, kurios derinamos su raudonų plytų siena ir medžiu labai jaukiai atrodo. Pastebėjau ir kad stiklinė pertvara juodais rėmais idealiai priderinta prie kavos staliuko!

archdaily.compertvara svetainėje

maerked.commoderni kavinė

heckerguthrie.comjuodi rėmai

Tobulos spalvos ir rustic "bačka".

maerked.comjuodi rėmai interjere

interioreschic.comidėjos miegamojo pertvaroms

4
Komentarai

Greta Dirvelytė

Gal turite gamintojų rekomendacijų, kurie galėtų tokias pertvaras pagaminti?

(2) · (0) · Atsakyti · 2018 m. lapkričio 6 d.

Evelina Aleliūnienė

MB Piritas

(13) · (6) · Atsakyti · 2018 m. lapkričio 6 d.

Kęstutis

Gaminame tokias pertvaras. Galite pažiūrėti mūsų darbus FB puslapyje UAB "Statybų agentas" metalo/stiklo pertvaros, sienelės, durys

(4) · (3) · Atsakyti · 2020 m. rugpjūčio 13 d.

Vytautas

Mes gaminame lengvo metalo - aliuminio ir stiklo pertvaras ir duris. Mūsų naudojamas aliuminio profilis ypač siauras - 42 mm, o matoma dalis tik 30 mmm, o jei naudojami dekoratyviniai durų padalinimai jie gali būti tik 19 mm. Dėl to gaminys atrodo ypač grakščiai, nors iš tiesų ir tvirtas ir ilgaamžis. Naudojame 8 mm grūdintą stiklą, kurio mechaninis atsparumas 5-6 kartus didesnis nei paprasto stiklo ir dėl to galime pagaminti didesnių gabaritų gaminius. Varstomoms durims gaminti naudojame labai gerus, nors ir brangius slėptus vyrius, o durų spyna magnetinė (atidarius duris nesimato išlindusio liežuvėlio). Daugiau apie mūsų produkciją www.egdoors.lt

Lauksime Jūsų užklausų!

(3) · (1) · Atsakyti · 2021 m. kovo 26 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.