Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. rugpjūčio 10 d.

Teksto autorius: Evelina

Seniai mačiau tokį nenuobodų, turtingą tekstūromis ir spalvomis interjerą. Neradau tikslios informacijos, ar tai butas, ar namas, tad leidžiu sau spėti, jog tai didelis 100kv.m butas. Garažo nebuvimas jau savaime pasufleravo šią mintį :)

Jame gyvena menininkė tapytoja ir jos šeima, todėl namuose gausu meno kūrinių ir nenuostabu, jog meistriškai gerai derinamos medžiagos. Nors techniškai tai architektų nuopelnas, bet tas, kas jame gyvens turi su architektų pasiūlymais sutikti, o gal net ir pasiūlyti, todėl esu įsitikinusi, jog tapytoja stipriai prisidėjo prie to, kaip atrodo šis butas. Tikiu, jog yra menininkų, kurie pavargsta nuo spalvų savo darbe ir noriai renkasi niekuo neišsiskiriančias, baltas ar pilkas erdves. Akivaizdu, jog šio buto šeimininkę spalvos įkvepia.

Vis tik, kai kuriose vietose apie praktiškumą nelabai pagalvota. Pavyzdžiui, didžiulėje svetainės ir virtuvės erdvėje, saloje įmontuota kaitlentė, o prieš ją stovi sofa - visiškai neuždengta ir neapsaugota nuo galimų riebalų taškymosi ir pan.

hqroom.ru100kv.m buto planas

hqroom.rumodernus svetaines interjeras

hqroom.rumoderni svetaine

hqroom.ruvirtuves sala svetaineje

Mane sužavėjo nuostabi eglutės rašto plytų siena, kas nėra įprasta, o taip pat ypatingai jauki valgomojo zona, sumaniai atskirta medinėmis sijomis ir papuošta gražaus dizaino pakabinamais šviestuvais bei kėdėmis. Kaip nuostabiai tarpusavyje žaidžia mėlyna, balta ir geltona spalvos, kurias papildo medis. Įdomi virtuvės siena, kur virš stalviršio matome spinteles ar netgi stalčius, o ne tiesiog tuščią sieną iki pakabinamų spintelių. Jaukumo jai suteikia įvairūs keramikos gaminiai.

hqroom.ruplytu siena svetaineje

hqroom.ruinterjeras ukrainoje

hqroom.ruoriginalus virtuves dizainas

hqroom.rudidelis butas

hqroom.rumodernus interjeras

hqroom.ruidejos valgomajam

hqroom.ruvalgomojo zona

hqroom.ruvalgomojo idejos

Miegamasis turi stipriai išreikštą industrinio stiliaus įvaizdį, kas suteikia šiai erdvei jau kiek kitokį charakterį. Vaikų kambarys kolkas skirtas poilsiui ir žaidimams, nors plane numatytas darbo stalas. Jame netrūksta originalių detalių - tinklo virš sofos-lovos ir tarsi įrėminto suoliuko, aplink kurį suprojektuotos spintelės, o sieną puošia juodos kreidinės lentos dažai. Tikiu, jog tai padeda atsiskleisti ir vaiko kūrybiškumui bei talentams :)

Itin linksmas ir organiškas koridorius bei vonios kambariai. Ryškios juodai baltos šešiakampės plytelės, derinamos su geltona spalva ir medžiu. Originalus keramikinis praustuvas tik dar kartą įrodo šeimininkės polinkį į meną. Kitas vonios kambarys - šiek tiek ramesnis, bet išlaikytas panašus į miegamojo stilius, nes tai tėvų vonios kambarys, o geltonasis - svečių/vaikų :) Interjeras turi ir šiek tiek sodybai būdingos nuotaikos, bet tai tik į gera.

hqroom.rumiegamasis

hqroom.rudrabuzine miegamajame

hqroom.rulemputes virs lovos

hqroom.ruidejos vaiku kambariui

hqroom.ruvaiku kambario idejos suoliukas

hqroom.rukoridoriaus idejos

hqroom.rukoridoriaus interjeras

hqroom.rugeltonos plyteles vonioje

hqroom.rukaimisko stiliaus vonia

hqroom.ruindustrinio stiliaus vonia

hqroom.rusesiakampes plyteles vonioje

hqroom.rupakabinami apvalus veidrodziai

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.