Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. vasario 25 d.

Teksto autorius: Evelina

Tai gyvenamasis 140 kv.m butas Brazilijoje, kurio interjerą padiktavo tai, jog sunaikintame brazilų architekto Oscar Niemeyer pastate liko tik struktūriniai elementai – kolonos ir sijos. Be abejo, tai ideali vieta lofto stiliaus interjerui - juk betonas turi savo nuotaiką ir reikalauja atitinkamų sprendimų. Dar prieš nugriaunant pastatą, čia buvo 3 miegamųjų butas, kuris virto į šiuolaikišką lofto erdvę.

yatzer.commodern interior

Butas suskirstytas į dvi dalis: privačią ir socialinę erdves. Privačioje zonoje, už plieninės stumdomos pertvaros slepiasi miegamasis, na o visa kita palikta atvira – taip, kaip mėgstama loftuose.

yatzer.compertvaros

yatzer.comloft

yatzer.comloft interior

Išilgai miegamojo, driekiasi betoninės lentynos įvairiems daiktams. Netgi suoliukas yra betoninis (!), o ant priešais darbo zonoje esančios sienos puikuojasi audio technikos daikčiukai.

yatzer.comBetonas interjere

yatzer.comLoftas

Darbo zonoje, skirtingai nei kitose vietose, naudojami mediniai baldai, kurios sušildo betono skleidžiamą šaltį. Grindys taip pat medinės.

yatzer.commodernus interjeras

Virtuvėje taip pat gausu betono ir kas be ko, baltos spalvos – erdvės ir šviesos kūrėjos. Matome, jog nepaslėpti vamzdžiai, o gipso lubos virtuvėje, skirtingai nei didžiojoje viso buto dalyje dengia sijas.

yatzer.comvirtuvė

yatzer.comBetonas virtuvėje

yatzer.comLofto interjeras

Kadangi butas yra 31 aukšte, atsiveria ne tik nuostabus vaizdas, bet gaunama daug natūralios dienos šviesos. Bent pabūti šiame bute turbūt norėtų kiekvienas – tai nuostabus pavyzdys projekto, kuriame išlikę daug autentiškų elementų. Be jau minėtų kolonų ir sijų, miegamojo siena taip pat turi savo 50 metų istoriją, kas be abejonės priverčia į šio buto interjerą pažiūrėti visai kitu kampu ir kitokiomis akimis.

yatzer.commiegamasis

yatzer.comApartment in Sao Paulo (2)

Vonioje išlaikyta bendra interjero nuotaika ir net nepabijota jos palikti atviros - apgaubtos tik stiklu. Betonas ir baltos plytelės – virtuvėje matytos medžiagos. Na, o už vonios įrengtas savotiškas atviras sandėliukas.

yatzer.comconcrete in bathroom

Tai butas, kuriame riba tarp viešumo, pasilinksminimų ir privačios, tik su savim leidžiančios pabūti erdvės yra labai maža ir ne kiekvienas galėtų tokioje vietoje gyventi. Bet užsukti į svečius, manau, tikrai verta.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.