Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. kovo 18 d.

Teksto autorius: Evelina

Jau keli įrašai skiltyje “Interjeras Nuo…iki” apžvelgia loftų interjerą, šis – ne išimtis. Bet ar žinote, kaip atsirado loftai, kurie dabar graibstyte graibstomi ir jau tapo prestižiniu objektu?

XXa. pr. Niujorke dailininkai dėl pabrangusios žemės ir pramonės iškeldinimo už miesto ribų pradėjo įsirenginėti savo dirbtuves apleistuose pramoninių rajonų gamyklose. Juos žavėjo pro didžiulius langus sklindanti natūrali dienos šviesa. Praėjus keliems dešimtmečiams, kai daugelis dailininkų pasiekė pripažinimą, atsirado mada statyti loftus. Dabar statomi net ištisi loftų kvartalai (tokių yra ir Lietuvoje) ir nesuklysiu pasakydama, jog jie turi savitą interjero stilistiką. O kaip gi neturės – juk aukštas lubas, milžiniškus langus, atvirus vamzdžius  ir sijas turi ne kiekviena erdvė…

Na, o dabar apie Faliro loftą, Graikijoje, kuriame pačio lofto architektai įsikūrę savo studiją bei gyvenamąsias erdves. Pažymėsiu, jog visų pirma tai darbo vieta, o tik po to gyvenamoji, todėl interjeras labiau laisvas ir meniškas nei praktiškas. Beje, architektai – japonai, kas be abejo atsispindi ir interjere. 

flodeau.comSvetainė lofte

Į ofisą yra atskiras įėjimas. Svetainėje stovintis stalas bei virtuvė dienos metu naudojama kaip konferencijų stalas ir užkandžių vieta, o vakare – kaip tiesiog paprasta valgomojo zona.

flodeau.comLoft interior

flodeau.comVirtuvė

 Miegamasis yra atskirtas betoninėmis kolonomis, viduje – minimalizmų minimalizmas. Beje, labai įdomi pakaba…

flodeau.comJaponiško stiliaus miegamasis

flodeau.comMinimalistinis miegamasis

Anksčiau šioje erdvėje buvo parduotuvės sandėlis su žemomis baltomis tinkuotomis lubomis, architektai šiek tiek jas nudaužė ir pamatė nuostabias betonines lubas, kurios tapo vienu pagrindinių akcentų lofte.

flodeau.comFaliro loft

flodeau.comLofto interjeras

flodeau.comLofto interjeras

Lofte naudojamos iš Italijos atvežtos milžiniškos plytelės , kurios būna įvairių spalvų ir tekstūrų ir dažniausiai priežiūra labai paprasta. Taip pat naudojami milžiniškai raudoni ir mėlyni 3d blokai/gabalai, kurie tarnauja kaip pertvaros ir apsauga nuo saulės.

flodeau.comEse studio loft

 

flodeau.comFaliro loftas

Svarbų vaidmenį interjere atlieka ir gamta. Nevengiama augalų, o dar ta terasa lauke su baseinėliu... pasaka :)  Visi augaliukai (tarp jų auga ir prieskoniai) gali būti nešiojami ir perkeliami vis į kitą vietą.

flodeau.comJaponiškas minimalizmas

flodeau.comJaponiškas minimalizmas

flodeau.comLauko terasa lofte

flodeau.comFaliro loft interior

Už virtuvės stalviršio įkurta lentyna iš jau minėtų 3d blokų bei medinių lentų. Virtuvės stalviršis – vientisas juodų mozaikinių plytelių baldas. Matosi, kad čia gaminama nedaug.

flodeau.comVirrtuvės interjeras

flodeau.comDining room

flodeau.comFaliro loftas

Man asmeniškai – gražu... aišku nepamirštant, kad čia labiau ofisas. Japoniška dvasia tikrai jaučiasi, o lofto įvaizdis taip pat išlaikytas.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.