Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. kovo 30 d.

Teksto autorius: Evelina

Loftas Osle, kurio interjerą kūrė londoniečių Haptic architektų grupė atrodo išties pritrenkiamai. Pirma detalė, kuri iškart patraukė mano dėmesį - tai "plūduriuojantys" ore laiptai, kurie itin subtiliai pereina į medinę konstrukciją, tarnaujančią ir kaip laiptai, ir kaip suoliukas bei stalčiai.

Tai XIXa. statybos daugiabutyje dviem lygiais išsidėsčiusi erdvė, kurios jungiamasis, bet tuo pačiu ir skiriamasis objektas yra pastarieji laiptai. Jie, savaime suprantama, jungia pirmą aukštą su viršutiniu bei atskiria virtuvės ir poilsio zonas. Laiptai pagaminti iš milteliniu būdu dengto balto plieno - atrodo lengvai, bet ir patogiai - yra kur įsikibti.

dezeen.comlofto interjeras

dezeen.commodernus loftas

dezeen.comlaiptai pereinantys į suolą

dezeen.comloftas osle

dezeen.comlaiptai

Tarp svetainės ir virtuvės - ryškus spalvinis kontrastas, tačiau jis kaip tik labai "skaniai" žiūrisi. Dar viena neįprasta detalė - nedidukas židinys šalia virtuvės darbastalio, kurį galima prijungti ir prie gaminimo proceso!

dezeen.comkabantys laiptai

dezeen.compilka virtuvė

Na, o trečias laaaaaaaabai įdomus, niekur nematytas ir daug klausimų dėl patogumo keliantis elementas - vonios kambaryje esantys du skirtingų aukščių lygiai, kur viename iš jų galima naudoti praustuvu, o kitame, palipus laiptukais - vonia ir dušu!

Beje, nedidelis neatitikimas tarp vonios nuotraukų: vienoje virš praustuvo nėra veidrodžio, kitoje jis jau pakabintas - abra kadabra :)

dezeen.commodernus vonios kambarys

dezeen.comvonios interjeras

dezeen.commoderni vonia

dezeen.compilkos sienos vonioje

Bendrai, šis loftas Osle sužavėjo - daug nematytų ir originalių sprendimų, matosi, jog loftu naudosis drąsūs žmonės, o jį kūrė labai kūrybinga komanda.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.