Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. sausio 21 d.

Teksto autorius: Evelina

Šis lofto stiliaus butas Amsterdame mane papirko kažkokia nesuvokiama trauka bei nuotaika, kurią jis skleidžia. Nors nuotraukų nedaug, tačiau nesunku pastebėti, net neskaičius visos istorijos, jog bute yra nemažai rankų darbo, autentiškų, natūralių medžiagų. Na, o dabar truputis istorijos, kuri padės suvokti šios vietos grožį tiems, kurie dar jo nepamatė.

Nuo 1970m. ši erdvė Amsterdame veikė, kaip menininko studija ir buvo pilna įvairių dažų, drobių ir netvarkos (turbūt įsivaizduojate tipinę dailininko dirbtuvę). Jauna pora  - Hunteris ir Shelby jau kuris laikas ieškojo sau buto, kuris jau būtų suremontuotas ir tiktų gyventi iškart. Užėję į šią vietą, jie iškart ją įsimylėjo.

Nepaisant to, jog erdvė buvo visiškai nepritaikyta gyvenimui (nebuvo nei virtuvės, nei vonios) porelė įžvelgė pliusų ir tikėjosi, jog iš šios betvarkės bus galima padaryti gražią ir jauntavišką gyvenamą vietą. Juos be galo sužavėjo erdvė, einanti per du aukštus, kurios ieškodami buto daugiau niekur nematė, rankų darbo plytų mūras bei plačios ąžuolinės sijos. Pora pasakojo, jog visi lofto stiliaus butai, kurių jie ieškojo buvo praktiškai vienodi, bet šis iškart užėmė vietą jų mintyse. Vis dėl to buvo nuspręsta dar šiek tiek paieškoti buto, jau tinkamo gyventi iškart. Turbūt pats likimas taip susiklostė, bet po poros savaičių jie grįžo - butas vis dar buvo pardavinėjamas ir žinoma šia proga pasinaudojo :)

Hunteris ir Shelby turėjo daug darbo: reikėjo iš naujo pravesti laidus, iškloti grindis, įrengti naują virtuvę bei vonią ir pakeisti kopėčias į normalius laiptus. Pačio plano struktūros jie nenorėjo keisti. Vienintelis atnaujinimas, kuris šiek tiek pakoregavo buvusį planą, tai dvi naujos plytų pertvaros tam, kad būtų galima miegamojo zonoje įsirengti papildomos vietos drabužinei.

Merginai svarbiausia buvo įsirengti patogią ir funkcionalią virtuvę, kadangi ji gamina kiekvieną dieną, o naujame bute stovėjo tik vieniša viryklė. Kadangi buvo norima kuo mažiau invazijos į autentišką aplinką, virtuvės stalviršiui buvo pasirinktas plienas. Žinoma, plienas - šalta medžiaga, tad norint suteikti jaukumo ir lengvumo, plieninio stalviršio kampai pagaminti lenkti. Pora plytų mūrą patys nudažė baltai, tik paliko vieną sieną nedažytą, kad primintų apie pastato praeitį.

Buvo norų atnaujinti ir sijas, tačiau porelė to nedrįso padaryti. Mergina aptiko unikalius skaičius, dažų dėmes ir ženklus, kurie rodė, jog kadaise darbininkai nemažai plušejo prie šios erdvės ir jiems tiesiog nekilo ranka šio rankų darbo vienaip ar kitaip keisti.

Kalbant apie baldus, bute derinami amerikiečių (pora yra iš Amerikos, tačiau laikinai dirbo Olandijoje) bei olandų dizaino baldai ir porelei tai padaryti pavyko puikiai! O dabar, kviečiu apsižvalgyti po šį butą Amsterdame!

dwell.comlofto stiliaus butas

dwell.comsvetainės interjeras

dwell.comvirtuvės interjeras

dwell.complieninis virtuvės stalviršis

dwell.comsvetainė, baltų plytų siena

dwell.comloftas

dwell.comsijos miegamajame

dwell.comdrabužinė

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.