Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. sausio 27 d.

Teksto autorius: Evelina

Ši drabužių parduotuvė tiek vyrams, tiek moterims sužavėjo savo lengvu, šiuolaikišku interjeru. Loreak Mendian savo parduotuves turi ne vienoje pasaulio šalyje ir labai sveikintina, kad investuoja į parduotuvės interjerą. Tai automatiškai skatina galvoti, jog investuojama ir į personalą, ir į drabužių kokybę. Netikiu, kad rūbų parduotuvė be gero interjero, galėtų parduoti geras prekes, bet atvirkščiai - būna (geras interjeras, bet rūbų kokybė palyginus su kaina nekažką).

Iš karto matosi, kai prie parduotuvės interjero dirba interjero dizaineris... Interjeras, žinoma, turi atspindėti prekes, nes tokiame interjere kostiumai ir vestuvinės suknelės atrodytų tikrai klaikiai... Dabar galvoju, kad galbūt ši nuotrauka su vitrina iš lauko pusės prisidėjo prie gero įspūdžio, juk tokia parduotuvė žymiai mielesnė, nei viena iš daugelio dideliame prekybos centre be langų.

glamshops.roparduotuvės vitrina iš lauko

Nesunku pastebėti tendencingas interjero apdailos medžiagas, kaip kad raštuotas plyteles, senos, jau tarytum pūvančios ir čia pat akinamai baltos sienos kontrastą. Na, ir žinoma į akis krenta metalinės stalų kojytės.

glamshops.rorūbų parduotuvės interjeras

glamshops.rokaip sudėlioti kelnes

glamshops.roidėjos rūbui parduotuvei

Turiu pasakyti, kad kuo toliau, tuo labiau žaviuosi manekenų įvairove, šie, mediniai, labai žavūs! Itin jaukiai atrodo nišoje įrengta marškinėlių ekspozicija su atviromis švelnios spalvos plytomis.

glamshops.rodrabužių parduotuvė prancūzijoje

glamshops.rointerjeras rūbui parduotuvei

glamshops.romodernus parduotuvės interjeras

Parduotuvėje gausu įvairių smulkmenėlių, kurios įneša jaukumo ir jausmo, kad čia viskas apgalvota ir nėra nieko atsitiktinio.

glamshops.rosukabinti drabužiai

glamshops.rovisuomeninis interjeras

glamshops.rodrabužių parduotuvė interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.