Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. gegužės 22 d.

Teksto autorius: Evelina

Iš karto, atsiprašau, kad taip negražiai trumpinu Lietuvos vardą, bet būtų buvęs per ilgas pavadinimas :)

Taigi, niekam ne paslaptis, kad lietuviai labai gaili pasakyti gerų žodžių ar pagirti kitus savo kolegas (ar konkurentus - kaip kam). O kodėl? Galėčiau mąstyti taip, kad dabar, pati būdama interjero dizainerė, pagyrusi kolegą padarysiu jam reklamą ir pati sau padarysiu meškos paslaugą. Bet aš mąstau kitaip. Juk žmogus renkasi ne tik pagal darbus, dažnam svarbi jų kaina ir interjero dizainerio asmenybė, bendravimo būdas ir kiti dalykai, nesusiję su jau atliktų darbų nuotraukomis, taigi aš čia nematau nieko blogo. Ieškoti sau geriausio varianto nėra blogai.

Dizaineriai surašyti ne eilės tvarka, pirmas nereiškia, kad labiausiai patinka. Būtų gerai, jog komentaruose pasidalintumėte ir savo mėgstamiausiais kūrėjais, įdomu, ar skaitančių šį tinklaraštį skonis labai skiriasi nuo manojo.

Indrė Sunklodienė
Yra 3-4 interjerai, kurie tarpusavyje labai panašūs (balta, juoda, pilka, geltona ir gana ryškios spalvos medis) ir jau ėmiau pasigesti šviežio gūsio kūryboje, lyg būtų einama saugiausiu keliu. Toks gūsis atsirado - ypač sužavėjo naujausias internete "plaukiojantis" darbas - butas Venecijos kvartale. Iš esmės man patinka architektės kūryba ir naudojami sprendimai, braižas gal kiek vyriškas ir šaltas, bet atitinkantis šiuolaikines tendencijas. Ypač patinka vonios kambariai.

inarch.ltindre sunklodiene interjeras

inarch.ltIndre-Sunklodiene

inarch.ltindre sunklodiene vonia

inarch.ltindres sunklodienes darbai

Artūras Čižiūnas
Ypač žavi visuomeniniai interjerai, kurie kupini polėkio, spalvingi ir turtingi tekstūromis. Privatūs taip pat labai įdomūs - drąsos eksperimentuoti netrūksta :)

facebook.comarturas ciziunas interjeras

facebook.comarturas ciziunas

facebook.comarturo ciziuno interjerai

Vismantė Tubelytė
Nei per daug įmantrūs, nei per paprasti - aukso viduriukas. Interjerai atrodo moderniai ir jaukiai - visada smagu pamatyti naujus Vismantės darbus.

redeco.ltredeco interjeras

redeco.ltredeco

redeco.ltvismane tubelyte interjerai

Audronė Ambrazienė ir Daiva Pocevičienė
Šis duetas man labai patinka. Praktiškai visi interjerai išskirtinai jaukūs, individualūs, ne per daug prabangūs - įperkami ne tik turtuoliams (bent jau man susidaro toks įspūdis), netrūksta originalių tiek spalvinių, tiek funkcinių sprendimų. Nauji jų darbai niekad nenuvilia.

interjeras.ltaudrone ambraziene daiva poceviciene

interjeras.ltaudrone ambraziene interjeras

interjeras.ltaudrone ambraziene

Normundas Vilkas
Itin "išmylėti" interjerai, kupini švelnumo, nors jų kūrėjas vyras. Interjeruose yra tik tai, ko reikia, kas, mano manymu, yra labai svarbu.

normundas.ltNormundas_Vilkas_

normundas.ltNormundas_Vilkas

normundas.ltnormundas vilkas interjeras

normundas.ltnormundas vilkas interjerai

normundas.ltnormundo vilko interjerai

Gabija Pažarskytė
Itin aukšto lygio interjero dizainerė, kurios kiekvienas darbas priverčia aikčioti ir stebėtis, jog tai lietuvės darbas. Puikus skandinaviško stiliaus jautimas ir taikymas, tiek visuomeniniai, tiek privatūs interjerai - be išimčių nuostabūs.

dizainovirtuve.ltdizaino virtuve

dizainovirtuve.ltgabija pazarskyte interjeras

dizainovirtuve.ltgabija pazarskyte namas

dizainovirtuve.ltgabijos pazarskytes interjeras-1

dizainovirtuve.ltgabijos pazarskytes interjerai

Agnė Stanikūnaitė (Factory)
Visiškai industrinio stiliaus fanė, bet man gražu, ypatingai visuomeniniai interjerai. Gal žiūrint į vizualizacijas, visi darbai atrodo kiek vienodai, bet tokia stilistika su daug metalo - jos "arkliukas", o turėti savo braižą nėra blogai.

factory

factory interjeras

factory interjerai

Laura Byčenkova
Labai keistas svetainės pavadinimas (tikrastigras.lt) :) Man patinka jos švelnus braižas, iki smulkmenų suderintos spalvos, interjero stilius. Puiki interjero dizainerė.

tikrastigras.ltlaura bycenkova interjeras

tikrastigras.ltlaura bycenkova

tikrastigras.ltlaura bycenkova

tikrastigras.ltlaura bycenkova interjerai

tikrastigras.ltlauros bycenkovos darbai

Justė Žibūdienė
Justė man nuo pat mano studijų pradžios labai imponavo, dabar atsirado daugiau mėgiamų interjero dizainerių, bet ji iš sąrašo niekur nedingo. Visi interjerai - puikūs, bet labiausiai išskirčiau vaikų kambario interjerus - tai tikrai jos stiprioji pusė, kuri jai labai sekasi ir, kaip matosi, labai patinka :)

toota.ltjuste zibudiene

toota.ltjuste zibudiene interjeras

toota.ltjustes zibudienes interjeras

Inblum
Ypatingai aukšto lygio dizaino studija (Dmitrij Kudin ir Laura Malcaitė), jeigu galima ją taip pavadinti, pelniusi daugybę apdovanojimų už kuriamus interjerus ir pralenkianti daugumą lietuvių dizainerių. Lietuva jiems, manau, kiek mažoka. Jų stiprioji pusė - visuomeniniai interjerai su pasaulinio lygio sprendimais, kurie turi prasmę ir stiprius argumentus, kodėl buvo daryta taip, o ne kitaip. Labai stipri komanda!

inblum.cominblum

inblum.cominblum interjeras

inblum.cominblum interjerai

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.