Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. kovo 13 d.

Teksto autorius: Evelina

Jeigu pritrūkote idėjų, kaip suplanuoti spintos vidų, tai šis įrašas kaip tik jums. Šiam kartui dalinuosi spintos, kaip daikto, vidaus išplanavimo idėjomis, nes apie drabužinę, kaip kambarį / patalpą jau esu rašiusi anksčiau. Apgalvojus, kiek ir kokie rūbai / batai ar kiti daiktai turi būti sutalpinti spintoje, žymiai lengviau planuoti jos vidų, nes aišku, kam reikės stalčių, kam didesnio aukščio, o kam, galbūt, specialių ištraukiamų metalinių stalčiukų, kad galėtumėte iškart matyti, kas jų viduje.

Patogumo dėlei, verta suplanuoti ir vietą kaklaraiščiams, skarelėmis bei apatiniams ir kojinėms. Nepamirškite palikti vietos skalbinių džiovyklei ir dulkių siurbliui bei lagaminui, jeigu kitur šiems daiktams nėra vietos. Visada verta išnaudoti patalpos aukštį ir aukščiausias spinteles skirti mažiausiai naudojamiems daiktams, tai gali būti batų dėžės, su ne sezono batais, atsarginės pagalvės ir pan., tačiau reiktų įvertinti savo ūgį ir aukščiausioms vietoms pasiekti naudoti kopėtėles / laiptukus ar kėdę. Spintą uždaryti galima ne vien tik durimis, bet ir užuolaidomis.

Šiek tiek techninės informacijos. Spintos gylis, standartiškai yra 60 cm, tačiau, jeigu norite spintos stumdomomis durimis, reikėtų palikti bent jau 70cm. Jeigu spintos viduje planuojate stalčius, geriausia juos išdėstyti iki 120cm aukščio. Tuomet bus patogu jais naudotis. Aukščiui apribojimų nėra, tačiau savaime suprantama, jog vientisų 3m aukščio durų tikrai neturėsite - teks skaidyti bent į dvi dalis.

archiexpo.itvieta batams spintoje

arredamento.itstalciai drabuzineje

archiexpo.comspintos vidus

4shared-china.comspintos vidiniai skyriai idejos

archiexpo.itspintos skyriu isdestymas

plus.google.comspinta su uzuolaidomis

rules.skspinta miegamajame

rules.skidejos spintos skyriu isdestymui

jamessmckay.wordpress.comspinta atidarytomis durimis

archiexpo.itsienines spintos vidus

archiexpo.itsienines spintos vidiniai stalciai

sienines spintos vidiniai skyriai

archiexpo.itkampine spinta vidus

pinterest.comidejos spintos skyriams

houzz.comidejos sieninei spintai

1
Komentarai

Preeti Sharma

Interesting blog, best Wardrobe Design have been provided. Was very useful. thanks for sharing the blog. 

(0) · (0) · Atsakyti · 2019 m. balandžio 16 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.