Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. rugpjūčio 29 d.

Teksto autorius: Evelina

Tikiu, kad šį tinklaraštį skaito ir būsimi ar esami studentai, o galbūt ir jų tėveliai. Ne paslaptis, jog Lietuvoje padėtis su bendrabučių interjeru yra labai bloga, bet tai nereiškia, jog negalima susikurti sau mielo ir jaukaus kampelio, kuriame bus lengviau išbūti kelis metus. Būtent tą ir reiktų daryti, norint atsikratyti šalto, standartiško įvaizdžio.

Pačiam įdėjus šiek tiek darbo, idėjų ir kūrybiškumo, gyvenimas ankštame bendrabučio kambarėlyje taps kur kas malonesnis. Žinoma, labai daug kas priklausys nuo pačio bendrabučio vidinių taisyklių. Vienur bus galima sienas tapetuoti ar kitaip iš esmės pakeisti interjerą, o kitur galbūt teks kovoti dėl papildomos lentynos ant sienos. Dar vienas dalykas, kuris darys įtaką interjero sprendimams - gyventojų viename kambaryje skaičius. Gyvenant vienam, viskas daug paprasčiau, o ir vietos daugiau. Na, o jeigu tenka kambariu dalintis, atsiranda daugiau apribojimų, gali tekti tartis su kambarioku dėl vieno ar kito sprendimo.

Siūlau pasižvalgyti po šią svetainę, kurioje rasite vien tik bendrabučių kambarius.

Patarimas, kuris galioja absoliučiai visiems - išnaudokite kambario aukštį.

Tai pats geriausias būdas sutalpinti kuo daugiau, neprarandant erdvės ant žemės. Jeigu lova yra pusaukštė - po ja galite pastatyti rašomąjį stalą, sofą ar foteliuką ir likusią kambario dalį panaudoti spintoms, spintelėms ir kitiems daiktams. Jeigu tokios lovos nėra, visada galite lovą paaukštinti patys. Panagrinėjus užsienyje esančius bendrabučių kambarius, praktiškai visur mačiau paaukštintas lovas. Sudedamos spintelės, stalčiai, ar kitos daiktų talpyklos, o čiužinys dedamas ant viso to kalno. Atsigulti vis dar patogu be jokių kopėčių ar laiptukų, o vieta išnaudota maksimaliai.

pinterest.combendrabucio kambario interjeras

donleyinc.combendrabutis

fyeahcooldormrooms.comjaukus bendrabucio kambarys

flickr.combendrabucio kambarys

sincerelykenz.comidejos bendrabucio kambariui

Naudokite daug tekstilės, dekoruokite sienas nuotraukomis, iškarpomis, paveikslais, plakatais, elektros lemputėmis, girliandomis, kad sukurtumėte trūkstamą jaukumą.

Nėra nieko jaukiau, nei dalelė jūsų pomėgių, atsiradusių ant sienų, dalelė jūsų gyvenimo nuotraukų pavidalu, ar įkvepiančių citatų iš skaitomų žurnalų. Jūs neprivalote būti asketas tik su būtiniausiais baldais, nebent kambaryje tik miegate ir nieko daugiau. Manau kiekvieno žmogaus natūralus poreikis yra gyventi jaukioje aplinkoje, todėl maži niekučiai ir smulkmenėlės taip pat turėtų užimti dalį kambario.

homegoid.combendrabutis stalas

homedesigndecor.tkdvivietis bendrabucio kambarys

photos.hgtv.comidejos irankiams laikyti

pinterest.comjaukumas bendrabutyje

mapleharbour.cakaip susikurti jaukuma bendrabutyje

kambellia.tumblr.comidejos bendrabuciui

Naudokite funkcionalius daiktus ir idėjas

Vienas iš funkcionaliausių daiktų bendrabučiui ir ne tik, yra vežimėlis ant ratų. Čia galite sutalpinti tikrai daug savo gyvenimo ir prireikus patraukti viską į šoną! Galite naudoti analogą be ratukų - tokį galima susimeistrauti ir patiems. Išnaudokite duris - ant jų galima sukabinti batus, specialias talpas įvairioms smulkmenoms.

lovelolablog.comidejos bendrabuciui

pinterest.comikea vezimelis

homevil.comvezimelis ant ratuku

polliwogspond.combateliai ant duru

bedbathandbeyond.comidejos daiktu laikymui

Žvilgtelkite, ką siūlo IKEA. Man patiko idėja atviras lentynas slėpti po užuolaidomis.

ikea.comikea bendrabuciui

ikea.comikea baldai bendrabuciui

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.