Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. balandžio 2 d.

Teksto autorius: Evelina

Darbo vieta namuose tikrai nebūtina. Ne visi dirba prie kompiuterių ir ne visi dirba po darbų. Vis tik, net ir nedirbantiems namuose, kartais norisi turėti savo kampelį, kuris atspindėtų jūsų pomėgius ir būtų stilinga vieta naršymui prie kompiuterio, rašymui ar kam tik norit.

Jei tik turėčiau galimybę, būtinai virš stalo pasikabinčiau įvairių atributų, primenančių apie malonius dalykus, nuteikiančių optimistiškai, t.y. plakatus, lentynėles su įvairiais aksesuarais, knygomis ir t.t. Manau, kad specialiai sukurta aplinka gali įkvėpti geriems ir dideliems darbams, net jeigu to iš pradžių ir nenumatėte. Kalbu daugiausiai apie tokias erdves, kurioms neskirtas atskiras kambarys, o tiesiog apie zonas, įsiliejančias į kitą erdvę: svetainę, miegamąjį ar kitą kambarį. 

Pirmi du pavyzdžiai puikiai iliustruoja faktą, jog net ir nedirbantiems namuose, nedidelis stalviršis ar stalas tikrai gali praversti ir galbūt netgi tapti nuolatine darbo vieta!

elsetayranzo.blogspot.comjauki darbo vieta

designenwonen.nldarbo zona

O kaip gi be augalų? Bet kurį, net ir patį šalčiausią kampą, augalai kaip mat sušildo, o ir akims atgaiva.

oh-sundaygirl.tumblr.comjauki darbo vieta name

wewashtrash.comdarbo vieta bute

epal.isdarbo kampelis namuose

Kažkuo panašios sekančios dvi darbo zonos: sienos mėlynos, o ant sienos nerūpestingai kabo lentynėlės arba plakatai/nuotraukos.

for-interieur.frdarbo vieta

spoonfulofhomedesign.comsiena virš darbo stalo

Medis, medis ir dar kartą medis! Tarp baltų, pilkų ar juodų sienų jis tobulai dera, o jei dar kėdė panaši - stilius garantuotas.

banidea.comdarbo zona idėjos

decordots.commedinis darbo stalas

archdaily.comidėjos darbo zonai namuose

milkmagazine.netidėjos darbo vietai

quiosquedoken.comdarbo zona

sannhua.infodarbo stalo dizainas

Ypatingai maža erdvė darbui prie kompiuterio su keliomis pakabinamomis lentynėlėmis, kuriose viskas itin "skaniai" sudėliota.

minimaldesks.comnedidelė vieta darbui

Minimalistinė darbo vieta - viskas sterilu, tvarkinga, daug metalo ir mažai spalvų, bet atrodo patraukliai ir darbingai.

milkdecoration.comnamų ofisas

Na, toks kalendorius greičiausiai duoda mažai naudos, bet tai vis tik yra grafika, kuri erdvei suteikia žaismingumo ir akcentų.

pinterest.comdarbo vieta name

 

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.