Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. kovo 23 d.

Teksto autorius: Evelina

Sienų dekoravimas - be galo plati interjero apdailos sritis, o, beje ir ypač populiari. Turiu omeny ne tapetus ar įprastą sienų dažymą, o dekoratyvinį tinkavimą, įvairius reljefinius paviršius, marmuro ar plytų imitacijas ir pan. Pastebėjau, jog skandinavų šalyse populiarios paprastos, lygios, gal šiokią tokią faktūrą turinčios sienos, o pagrindinis dekoras - įvairiausių raštų tapetai arba dekoratyvinės plokštės bei kitos medžiagos.

Meną ant sienų kuriančių specialistų pasiūla Lietuvoje yra sakyčiau gana siaura, tačiau dažniausiai užsiimantys šia veikla yra itin plataus profilio, t.y. gali ir marmuro imitaciją padaryti, ir gražų paveikslą ant sienos nutapyti bei dar visokių, pagal kliento fantaziją, grožių padaryti .

Vienas iš tokių dekoratorių - Artūras - kruopštus, atsakingas ir profesionalus savo srities specialistas, tuo užsiimantis jau daugiau kaip 10 metų ir nuolat stebinantis išskirtiniu sienų dekoravimu. Keletą jo darbų norėčiau parodyti ir jums. Prireikus sienų dekoratoriaus, drąsiai kreipkitės į mane (susisiekti skiltyje), nurodysiu jo kontaktus.

Na, o dabar keletas patarimų, kaip tinkamai pasiruošti, prieš dekoratoriui pradedant darbus (kad darbas būtų greitesnis ir produktyvesnis).

  1. Išsirinkite sienas ar elementus, kuriuos norėsite dekoruoti. Būtų gerai žinoti jų kvadratūrą bei norimo dekoro reikalavimus, pageidavimus ir pan., o tada susisiekti su dekoratoriumi. Kaina būna už 1kv.m priklausomai nuo norimos faktūros ir darbų sudėtingumo. Jei nežinote, ko norite, dekoratorius dažniausiai turi kelis galimus dekoravimo pavyzdžius ir susitikęs su jumis, juos parodys.
  2. Paruoškite sienas. Jei norėsite marmuro imitacijos ar kito lygaus paviršiaus, reiktų maksimaliai išlyginti ir nugruntuoti sienas, jeigu norėsite faktūrinio tinkavimo, nugruntuoti sienas nėra būtina. Gipso kartono sienas reiktų bent jau vieną kartą nuglaistyti.
  3. Kiekvienas dekoravimo procesas reikalauja laiko, tad atlikus vieną procesą, kitas gali būti daromas sekančią dieną, kai paviršius pilnai išdžiūvęs.

Čia tik bendri patarimai, konkrečiai apie visus procesus papasakos pats dekoratorius. Na, o dabar keli dekoratoriaus Artūro pavyzdžiai, kaip galima dekoruoti savo namų sienas ir netgi baldus!

sienu dekoravimas

sienu dekoravimas

sienų dekoras

meninis sienų dekoras

meninis sienų dekoravimas

sienų dekoravimas

dekoratyvinės sienos

baldu dekoravimas

akmenų imitacija

sienų dekoravimo idėjos

sienos faktūra

4
Komentarai

Regina

Sveiki,


Dalinatės gražiais pavyzdžiais. Ačiū! Bet kaip susisiekti su meistru?

(0) · (2) · Atsakyti · 2017 m. lapkričio 28 d.

Evelina Aleliūnienė

Sveiki,
Jo tel. nr 867236223 :)

(0) · (0) · Atsakyti · 2017 m. gruodžio 15 d.

Egidijus Akavickas

Laba diena !

Kaip galesiau susisiekti su meistru? Labai sudomino jo darbai!!!
Mano kontaktinis tel: + 4797597558
e-post:   post@byggogmaling.no

(0) · (0) · Atsakyti · 2017 m. gruodžio 8 d.

Asta

Aš pati pasidariau panašiai

(2) · (0) · Atsakyti · 2021 m. spalio 15 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.