Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. liepos 22 d.

Teksto autorius: Evelina

Piešiniai ant sienų nebūtinai parodo žmogaus materialinę padėtį. Ne paslaptis, jog dažnai atsisakoma tam tikrų apdailos medžiagų dėl finansinių bėdų ir pasikliaujama savo (arba nebūtinai savo) meniniais gabumais.

Dabar piešiniai ir įvairūs grafiniai eskizai ar net rašiniai ant sienų naudojami ne tik vaikų kambaryje, bet ir viešbučiuose, parduotuvėse ar bet kokiam kambaryje, suteikiant patalpai originalių atspalvių. Žinoma, nebūtina tiesiogiai marginti sienų ar grindų, yra ir tapetų su grafiniais piešiniais bei įvairių lipdukų. Keli interjerai ir juose naudojami piešiniai verti atskiro žodžio.

Roman Ondak " Measuring The Universe" instaliacija - superinis, vis kintantis dinamiškas interjero keitimasis. Kiekvienas galerijos lankytojas pagal ūgį (kaip vaikystėje mus matuodavo tėvai) pažymimi ant lapo, ir štai per 3 mėnesius sukaupta tokia ūgių "biblioteka". Įdomu, ar bus vietos populiariausiame aukštyje dar po 3 mėnesių. 

creativecatchup.comišpieštos sienos

Dar vienas unikalus interjero projektas. Šis butas yra Londone, kuriame kiekvienas kambarys ir net daiktai išmarginti menininkės piešiniais! Tiesiog paveikslų galerija namuose, jei taip galima sakyti. Daugiau šio buto nuotraukų galite pamatyti flodeau.com

flodeau.comgrafiniai piešiniai

flodeau.comhand-drawn wall

flodeau.comhttp://flodeau.com/2012/06/shantell-martin-brooklyn-rooms-with-some-fine-lines/#.Ue0tnazIWSopiešiniai interjere

flodeau.compiešiniai miegamajame

Toliau matysite įvairius pavyzdžius, kaip piešiniai ant sienų keičia interjero nuotaiką. Nebijokite piešti (jei vis tiek bijote, pažiūrėkite virš šio sakinio esantį video, kaip mat įkvėps drąsos)!

4.bp.blogspot.comšviesus interjeras

design-milk.comsaldainių parduotuvė

design-milk.comparduotuvės interjeras

coolthings.compiešti rėmeliai

chuvaness.compiešiniai interjere

mojansami.comjuoda balta interjere

blog.sharpie.combathroom drawn walls

blog.sharpie.compiešta siena

indulgy.compiešiniai ant sienų

tumblr.comoriginalios idėjos

designsponge.combangos ant sienų

pinterest.comraidės interjere

myscandinavianhome.blogspot.compieštos durys

79ideas.orgpieštiniai paveikslai

namarococo.compiešti tapetai

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.