Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. kovo 26 d.

Teksto autorius: Evelina

Paveikslai miegamajame ir apskritai bet kuriame kambaryje yra, sakyčiau, labai svarbus elementas. Paveikslas arba ten tinka ir prigyja, arba nuolat erzina.

Miegamajame siūlyčiau rinktis tai, kas jums padės sukurti geresnę atsipalaidavimo atmosferą. O galbūt paveikslas bus būtent ta detalė, kuri jus prižadins iš saldaus miego ir nuteiks gerai dienos pradžiai? Viskas priklauso nuo jūsų norų! Galbūt paveikslas bus kambario akcentas bei vos ne visos sienos dekoras, o galbūt tai tebus kelios nuotrupos, padėsiančios išpildyti tinkamą nuotaiką?

Surinkau keletą pavyzdžių, kaip paveikslai miegamajame nuo gigantiško formato iki mažiučiukų paveiksliukų gali keisti interjerą bei įspūdį apie tos erdvės šeimininką. Pasižiūrėkite įvairius paveikslų pritaikomumo variantus ir dvejojantys, tikiuosi, nuspręsite, ko jums reikia!

myscandinavianhome.blogspot.compaveikslai miegamajame

weheartit.commiegamojo interjeras

husligheter.semiegamojo paveikslai

myinteriorslife.files.wordpress.compaveikslai interjere

designsponge.comsienų apdaila

henkesmalarshop.sepaveikslai miegamajam

cocolapinedesign.compaveikslas miegamajame

comodoosinteriores.blogspot.comromantiškas miegamojo interjeras

glitterandgoatcheese.comryškus paveikslas

stadshem.seskandinaviškas miegamasis

stadshem.seskandinaviškas miegamojo interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Reklama

Tai menininko Artūro Tamašausko darbų galerija, kurioje laisvus darbus galėsite ir įsigyti. Artūro išskirtinumas - Steampunk stiliaus skulptūros, kurioms sukurti naudojami įvairūs sendaikčiai ir jau nebenaudojami daiktai, taip suteikiant jiems antrą gyvenimą.

artistartas.com

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.