Susiję tag'ai
#Miegamasis
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. kovo 13 d.

Teksto autorius: Evelina

Miegamasis - tai kambarys, kuriame baldų reikia kuo mažiau, o lova turi būti kuo patogesnė (na, gal ne lova, o čiužinys). Daug apie šį kambarį postringauti neišeis, nes yra tik kelios esminės "taisyklės", o jau visa kita darykite pagal savo skonį taip, kad jūs galėtumėte patogiai ir gerai išsimiegoti - juk tokia pagrindinė miegamojo funkcija.

pkcopenhagen.tumblr.com

rubbersunset.comMiegamasis

Visų pirma, pagalvokite ar drabužinė bus tik spinta ir komoda, ar norėsite atskiro kambario, kadangi kambario plotas iš karto skirsis. Žinoma, būtų puiku, jei kažkur netoli būtų san.mazgas. Yra ir tokių sprendimų, kai už stiklo pertvaros garbingoje vietoje stovi vonia, bet tai gan rizikingas sprendimas vien dėl privatumo stokos. Be to, atsiranda dar vieno san.mazgo poreikis - juk nevesite svečių į san.mazgą, pro kurį matosi pati privačiausia šeimininkų erdvė.

 planete-deco.fr

Vėlgi, viskas priklauso nuo jūsų pačių gyvenimo būdo ir norų. Svarbiausia, palikite iš abiejų lovos pusių maždaug po 75 cm atstumą, kad būtų galima laisvai prieiti bei naktinį staliuką įkomponuoti. Iš bėdos, užtenka ir 50 cm, nes mažose erdvėse daugiau jau yra tikra prabanga.

desiretoinspire.netBedroom

inredningshjalpen.com

Kalbant apie apšvietimą, geriausia būtų lengvas, neryškus, išsklaidytas apšvietimas. Rekomenduojamas apšvietimas kambario centre bei iš abiejų lovos pusių (knygos skaitymui ir pan.)

 decordots.com

Būtų idealu, jei jungikliai turėtų perjungėjus - labai patogu, kai tingisi lipti iš lovos. Žinoma, nepamirškite natūralios dienos šviesos, o geriausia būtų, jei pro kambario langą šviestų rytų saulutė - tokia šviesa nėra  per daug ryški.

decordots.com 

Kalbant apie spalvas, čia jau kiekvieno pasirinkimo laisvė, bet tradiciškai renkamasi ramias žemės spalvas ir tonus. Svarbiausia, kad aplinka, kurioje miegosite neerzintų ir nuteiktų poilsiui, todėl patarčiau nenaudoti daug raudonos spalvos, nes visiems žinoma, jog ji kelia spaudimą ir skatina aktyviai veiklai bei emocijoms. Kruopelytė raudonos tikrai nepakenktų - suteiktų aistringos nuotaikos, o tai galima pasiekti raudona patalyne, juk nebūtina sienų dažyti raudonai, o ir jų perdažymas brangesnis nei patalynės pakeitimas.

 pinterest.com

es.paperblog.comModernus miegamasis

Na ir dar vienas patarimas nelabai susijęs su interjeru: atsisakyti televizoriaus miegamajame. Pripažinkite, jog tai pats rimčiausias priešas ir dėmesio bei laiko naikintojas. Sutinku, kad kartais norisi pažiūrėti TV drybsant lovoje, bet praktiškai visad "kartais" virsta į "visada" ir mažiau laiko lieka miegui bei antrai pusei.

hem-ligheter.seVillage bedroom

paperblog.frScandinavian bedroom

behance.net

bloglovin.com

planete-deco.fr

 
Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.