Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. sausio 17 d.

Teksto autorius: Evelina

Didelė dalis žmonių gyvena išties mažuose būstuose, tad natūralu, jog jie susiduria su problemomis. Problemos jos tol, kol nežinai sprendimų būdų, tad mano pareiga padėti jų rasti. Konkrečiai šiam kartui, ieškosime sprendimų, kaip maksimaliai išnaudoti mažą patalpą miegamojo kambariui.

1. Išnaudokite vietą šalia lovos. Žinau, kad laisvai pastatomas naktinis staliukas atrodo gražiai, tačiau jeigu trūksta vietos drabužiams, toks daiktas, kaip naktinis staliukas gali transformuotis į kitą baldą. Iš šonų suformuokite bent jau 30 cm gylio spinteles (jeigu dar yra atskira vieta pakabinamiems rūbams). Dalį jų galite palikti atviras - tai tarnaus kaip naktinis staliukas.

2. Išnaudokite vietą virš lovos. Na taip. Tai nebus labai patogu, bet kai nėra kitos išeities, visada galima spinteles kabinti virš lovos. Ten turėtų būti nedažnai naudojami rūbai ir daiktai. Taip pat galima pakabinti vieną ilgesnę lentyną, kuri atstos naktinį staliuką. Prisiminkite, jog spinteles virš lovos reikia prikabinti tvirtai ir stabiliai - juk nenorėtumėte, jog jos naktį ant galvos nukristų. Čia rasite mano projektą, kuriame projektavau tiek spinteles šalia, tiek virš lovos.

3. Išnaudokite vietą po lova. Šiam patarimui įgyvendinti reikės specialiai projektuotis lovą arba pirkti jau pagamintą. Šiek tiek aukštesnė lova jums tikrai nepakenks ir nepatogumų nesukels, o papildomos vietos tikrai atsiras. Nepamirškite, jog jeigu po lova esantys stalčiai yra iki pat galvūgalio, negalėsite nieko statyti šalia lovos (arba tai turi būti mobilus daiktas). Jeigu norite išnaudoti vietą ir po, ir šalia lovos, reikės specialiai jums pagamintų baldų. Nepagailėkite tam lėšų, nes kai suprasite, jog neturite, kur padėti kojinių ar patalynės, bus jau truputį per vėlu.

4. Išnaudokite palangę. Gali būti, jog lovą teks glausti prie lango ( o gal net po langu, apie ką esu rašiusi anksčiau), tad palangė taps naktiniu staliuku.

innerstadsspecialisten.sepatarimai mazam miegamojo kambariui

thesawdustdiaries.comspinteles aplink ir virs lovos

mfirsthome.comspinteles virs lovos

mazas miegamasis

woont.comlova nisoje

shedesign.ruidejos mazam miegamojo kambariui

stilinspiration.elledecoration.seidejos mazam miegamajam

kvarteretmakleri.semiegamasis tarp sienu

skeppsholmen.semiegamasis palepeje

gravityhome.tumblr.commiegamasis nisoje

deavita.frfunkcionalus miegamasis

cocolapinedesign.comspinteles aplink lova

hemnet.sfd.semazo miegamojo idejos

Tuo pačiu siūlau pasižiūrėti video apie tai, kaip maksimaliai išnaudoti mažą miegamąjį. Vienas iš patarimų yra išnaudoti vietą po langu.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.