Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. rugsėjo 22 d.

Teksto autorius: Evelina

Siuvėjo darbo vieta greičiausiai nėra būti tokia įdomi, kad apie ją būtų galima rašyti, tačiau, kai aptinki tokį perliuką, parašyti ir pasidalinti su jumis būtina! Nors nuotraukų nedaug ir, iš esmės, jos apie vieną ir tą patį, tik iš skirtingų kampų, bet atvirai sakau - pavydžiu tokios darbo vietos! Puiki atmosfera, jaukus interjeras ir galimybė dirbti bei parodyti savo gaminius toje pačioje vietoje yra tikrai žavu. "Juodo darbo" patalpos yra kitame kambaryje, o dar vienas kambariukas yra antrame aukšte. Čia matote gražiąją, ekspozicinę pusę.

Lenkijoje, Katowice mieste, sena apleista tekstilės gamykla įgavo naują kvėpavimą po kelių mėnesių trukusios intensyvios rekonstrukcijos. Viena pastato dalis, t.y. ta, kurią dabar matote, priklauso vyriškų aksesuarų iš tekstilės (rankų darbo kaklaraiščių, varlyčių, kišeninių nosinaičių ir pan.) gamintojams/siuvėjams Poszetka.com (užsukite, rasite gražių dalykėlių).

Istorinio pastato interjeras buvo įrengtas taip, jog derėtų gamybos ir pardavimų zonos - iš viso apie 90 kv.m. Pradžioje tai buvo 5 atskiri kambariai, kurie buvo sujungti į vieną bendrą erdvę. Dėkinga tai, jog iš dviejų pusių, erdvę supa dideli langai, tad natūralus apšvietimas garantuotas.

Na, o kaip gi be autentikos? Buvusios plytos, natūralus medis ir plieno konstrukcijos, betoninės grindys su netaisyklinga stuktūra siuvėjo erdvei laaaabai tinka!

archdaily.comsiuvėjo darbo vieta

archdaily.comsiuvejo ofisas

archdaily.comkaklaraiščių ekspozicija

archdaily.comsėdėjimo zona

archdaily.comofisas sename pastate

archdaily.comkaklaraiščiai

archdaily.comkaklaraiščiai

archdaily.comsiuvykla

archdaily.comofiso planas

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.