Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. sausio 4 d.

Teksto autorius: Evelina

Šis viešbutis tikrai išskirtinis! Magdas viešbutis priima pabėgėlius ir tuo pačiu metu čia gali apsigyventi paprasti turistai.

Tikrinau kainas - tarkim vasario pradžiai, užsisakyti patį paprasčiausią kambarį vienam, kainuotų 64Eur nakčiai. Jus aptarnautų žmonės iš 14 skirtingų šalių, kalbantys 23 kalbomis. Be abejo, pabėgėliai čia tikrai "rinktiniai", neaišku, kaip ten situacija dabar. Pavyzdžiui, viena iš darbuotojų yra 38 metų moteris, kuri pabėgo iš Maroko, nes ją persekiojo už jos netradicinę lytinę orientaciją.

Įdomu tai, jog interjerui įrengti iš Carito buvo skirta 1,5mln. eurų ir į šią sumą buvo sutilpta! Žinoma, su pagalba. Padėjo paprasti žmonės, suaukoję 60 000 Eurų ir įvairių reikalingų medžiagų bei baldų, darbo jėga padėjo ir pats viešbučio personalas. Dėl taupumo sumetimų, buvo naudojamos jau naudotos medžiagos ir baldai, suteikiant jiems naują išvaizdą, kas į interjerą įnešė stilingumo ir istorijos. Tokie interjerai dabar tikrai madingi! Kiekvienas kambarys atrodo skirtingai, vyraujantį interjero stilių apibūdinant, kaip vintage chic style arba mid-century modern. Verta paminėti, jog viešbutis bendradarbiavo ir su Austrijos Dailės Akademija, tad ant sienų matomi piešiniai yra akademijos studentų darbai. Puiki praktika studentams ir tuo pačiu socialinė pagalba.

Turistams skirti 78 skirtingi kambariai, už kuriuos, žinoma, jie susimoka patys. Kiti 25 kambariai skirti pabėgėliams, kuriuos remia Austrijos Caritas. Jiems suteikiama laikina gyvenamoji vieta, jie apmokomi dirbti viešbutyje, tad dauguma personalo yra patys pabėgėliai - puiki idėja juos integruoti! Magdas internetinėje svetainėje skelbiama, jog taip stengiamasi išspręsti socialines ir ekonomines problemas, tad jų veikla sutelkta ne į pelno siekimą, o į atvirumą ir žmogiškumą. Sveikintina iniciatyva!

Dar truputis įdomios informacijos. Čia dirbantys, pagal vietinės rinkos standartus, per metus uždirba nuo maždaug 20 000 Eurų (mažiausiai kvalifikuoti). Šaltinis.

design-milk.commagdas viesbutis pabegeliams

design-milk.comviesbutis pabegeliams

design-milk.comviesbutis austrijoje

design-milk.commagdas viesbutis

design-milk.comviesbutis pabegeliams austrijoje

design-milk.comvisuomeninis interjeras

design-milk.comviesbutis priimantis pabegelius

design-milk.comviesbucio kambarys

design-milk.commagdas viesbutis austrija

design-milk.comviesbucio interjeras

design-milk.comaustrija magdas

design-milk.commelynas kambarys

design-milk.comraudonas kambarys

design-milk.companaudoti baldai

design-milk.comviesbutis

design-milk.comviesbucio koridorius

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.