Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. sausio 27 d.

Teksto autorius: Evelina

Viešbučio interjeras Lenkijoje pretenduoja į man labiausiai patinkančių matytų viešbučių interjerų sąrašą, nors jis ir nėra ilgas.

Architektai EC-5, 2013 metais įgyvendintu projektu tikrai turėtų didžiuotis. Pamačius šias nuotraukas, mane kaip mat pagavo teigiamos energijos pliūpsnis ir noras pagyventi tokiame viešbutyje. Galbūt priežastis visai paprasta? Tokiais niūriais orais, kai žmonės atrodo lygiai taip pat niūriai, norisi ryškesnių, gyvesnių spalvų?  Dar negaliu nepastebėti raudonų plytų intarpų, kurie čia be galo tinka!!!

Plytos čia atsirado ne šiaip sau, nes Tabaco viešbutis yra dalis istorinio gamyklos pastatų komplekso. 1895m. čia veikė vilnos tekstilės fabrikas. 1932m. gamyklos patalpose atsidarė nacionalinė cigarečių gamykla. Dabar visas kompleksas yra modernizuotas ir pritaikytas bei naudojamas viešbučio poreikiams.

Rašoma, jog interjeras atspindi 50-ųjų - 60-ųjų metų  dvasią. Tiek bendrose patalpose, tiek kambariuose naudojamos plieno pilka, ryškiai mėlyna, violetinė ir žalia spalvos. Geltona spalva visame komplekse veikia kaip leitmotyvas, kuris naudojamas ir firminiame stiliuje, ir apdailoje. Dauguma baldų pagaminti iš riešutmedžio faneros - blizgios ir/ar matinės.

Kaip matome, architektų noras buvo pabrėžti pramonės komplekso foną. Kur tik įmanoma, atidengtas plytų mūras, naudotas betonas (pvz. registratūroje). Be to, pagrindinėje salėje palikti niekuo neuždengti vamzdžiai bei įvairios komunikacijos lubose.

Vertas dėmesio projektas - jūsų akims. Kadangi Lenkija ne taip ir toli, o viešbutukas yra Lodzes miestelyje, galbūt koks skaitytojas turės garbės pabūti šioje gražioje vietoje ir pasidalinti savo įspūdžiais!

archdaily.comviešbučio fojė

archdaily.comviešbučio interjeras

archdaily.comviešbučio registratūra

archdaily.commėlynas koridorius

archdaily.commodernus viešbutis

archdaily.comviešbučio kambario interjeras

archdaily.comviešbučio kambarys

archdaily.commėlynos plytelės vonioje

archdaily.comviešbučio vonios kambarys

archdaily.comraudonų plytų siena

archdaily.comtabaco viešbučio interjeras

archdaily.comviešbučio koridoriaus interjeras

archdaily.cominfo stendas

archdaily.comvisuomeninis interjeras

archdaily.comviešbučio vonios kambario interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.