Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. sausio 14 d.

Teksto autorius: Evelina

Vonios kambarys - vienas iš daugiausiai investicijų reikalaujančių kambarių, bet dažnai į jo interjerą kreipiama per mažai dėmesio. O kiek įvairių sprendimų galima pritaikyti vonios kambariui...! Atrodo, ką ten prigalvosi - pastatai vonią, dušo kabiną, unitazą, kriauklę, pakabini veidrodį ir interjeras baigtas. Nė velnio! Net ir patį mažiausią vonios kambarėlį galite paversti jaukia vieta, ir nuotaikos stimuliatoriumi prieš prasidedant naujai darbo (ar poilsio) dienai.

Viskas svarbu - ne tik santechnikos įranga, bet ir plytelės, lubos, grindys, apšvietimas ir net gyvatukas. Reikia labai gerai apgalvoti, kur dėsite higienos priemones, rankšluosčius ir visa kita, nes bet koks ne vietoje padėtas daiktas ar pernelyg apkrauta spintelė gali visiškai sugadinti interjerą. Įdomiausia ir geriausia, kai nieko nesimato, iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog niekas čia negyvena ir nesupranti, o kur gi daiktai? Juk niekam nereikia žinoti, kokį šampūną naudojate... Tam labai padeda paslėptos, integruotos spintelės.

Taip pat veidrodžiai, blizgantys paviršiai - jie vizualiai padidina erdvę ir suteikia švarumo įspūdį, kurio ir reiktų vonios kambaryje. Sienų, grindų ir lubų apdaila - kiekvieno skonio reikalas, bet būtų labai gražu, jei sietųsi su kitų kambarių stilistika - tuomet pasiekiamas geriausias interjero stilistikos variantas.

archithings.comIdėjos vonios kambariui

homeadore.comVonia

chanarchitecture.com.auVonios interjeras

arcadianhome.comVonios kambarys

homedsgn.comBathroom design

home-designing.combathroom

design-milk.comMinimalizmas

contemporist.comBathroom ideas

zeospot.comMinimalist bathroom

home-designing.comBathroom ideas

luxury-house.orgBathroom ideas

unforcederas.tumblr.comBathroom design

es.paperblog.comBathroom design

archdaily.comBathroom design

hauscapsule.comBathroom design

1
Komentarai

Eglė Linkutė

Jei dušo kabinoje norima daryti ileidžiamą dušą  - su vamzdžiais sienoje. Tai kiek maždaug ploto užima toks vamzdžių paslėpimas? 

(0) · (0) · Atsakyti · 2020 m. lapkričio 30 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.