Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. liepos 15 d.

Teksto autorius: Evelina

Veidrodis interjere  - jau ne tik funkciją savaime turintis daiktas, bet ir dekoratyvus elementas. Yra tokių veidrodžių, jog vargu, ar įmanoma pamatyti tikrąjį atspindį, bet dizainas tikrai unikalus ir puošiantis namus...

Kai kurie veidrodžiai bus tiesiog pasižiūrėjimui ir tam, jog pamatytumėte, jog nebūtina veidrodžio kabinti tik ant sienos. Jis puikiai atlieka savo darbą ir pastatytas ant žemės ar laisvai kabantis. Ir nebijokite naudoti masyvių rėmų!

Na, o atskiro aptarimo verti Fiction veidrodžiai, kurie 2008m. IMM Cologne konkurse laimėjo interjero inovacijos apdovanojimą. Kuo gi jie tokie ypatingi? Pagaminti iš plono stiklo, šie Fiction veidrodžiai nuo atsipindinčios dangos palaipsniui pereina prie permatomos! Neįtikėtina, bet tiesa...

stardust.comfiction mirror

stardust.comdiva mirror

Grįžtant į realybę, šiek tiek aptarsiu kelis veidrodžių pliusius bei reikalavimus. Turbūt jau dauguma įsisavino, jog veidrodis ne tik puošia ar atspindi, bet ir vizualiai didina patalpą, o esant reikalui, tinkamoje vietoje pakabinus veidrodį, galima gudriai sužaisti ir apgauti žmogų - juk veidrodis atspindės tai, ką jūs norėsite ir vietoj dviejų vazoninių gėlių užteks vienos - akis matys dvi :)

Veidrodis vonioje - labiau praktiškas nei estetinis elementas, tad būtina, jog jis rodytų neiškraipytą, realų vaizdą. Idealu, jei veidrodis nerasoja, o tam pasiekti naudojami šildomi kilimėliai, kurie apsaugo nuo rasojimo ir dar tampa papildomu šilumos šaltiniu. Taip pat nesikuklinkite kabinti veidrodžių grupę - net nereikės sukti galvos, kaip dekoruoti sieną.

loveisspeed.blogspot.commirror in bathroom

yatzer.comminimalistic mirror

meinedinge.blogspot.comhuge mirror

blog.jaystrongwater.comdaug veidrodžių

decoratrix.commirrors

design-vox.commirror - bird

designboom.commirror above washbasin

designsponge.commirror bunny

decorablog.commirror design (2)

trendir.commirror lamp

mymodernmet.commirror design

matchmadeonhudson.commirror interior

queenslandhomes.com.aumirror sun

deco-design.bizmirror

iknowlesnothing.blogspot.commirrors

theselby.comveidrodis-saulė

coolmaterial.comveidrodis - akiniai

milkmagazine.netthree mirrors

theselby.comsieninis veidrodis

whatwelikenyc.compakabinamas veidrodis

1
Komentarai

Mantas

Puiki veidrodžių apžvalga.

(0) · (1) · Atsakyti · 2018 m. birželio 2 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.