Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. spalio 18 d.

Teksto autorius: Evelina

Veidrodis virš stalviršio gali atrodyti lyg mirties nuosprendis šeimininkei, tačiau šis apdailos būdas turi ir savų pliusų.

Taip, reikės labai kruopščiai prižiūrėti ir valyti veidrodį, tačiau tai daryti tikrai lengva, pripažinkite, jog nuvalyti veidrodį nėra taip sunku. Ant jo nešvarumai matosi iškart, o ant margesnių plytelių riebalus ir nešvarumus net nejučiomis galima kaupti ilgą laiką - juk jų praktiškai nesimato, todėl valymas tampa žymiai sudėtingesnis.

Jeigu ši virtuvės dalis yra tinkamoje vietoje, veidrodis ne tik atspindės gražiausius interjero elementus, bet ir praplės erdvę ir atspindės didelę dalį šviesos - tai tarsi papildomas langas. Žinoma, nevalia stalviršio užkrauti indeliais ir arbatų dėžutėmis - visa tai sukurs dvigubą šiukšlyną, nes viskas atsispindės veidrodyje.

Iš esmės, veidrodis virtuvėje atlieka tą pačią funkciją, kaip stiklas, tik stiklas kiek mažiau atspindi erdvę ir stiklo įvairovė yra kur kas platesnė. Beje, veidrodį taip pat galima subtiliai įrėminti į rėmus ar skaidyti jį į įvairias formas.

P.s. iškart atsiprašau už nuotraukas. Dauguma jų neatitinka mano skonio, tačiau buvo be galo sunku rasti gerų nuotraukų būtent su naudojamu veidrodžiu virtuvėje (arba nemoku ieškoti) :)

nikiocosamicombini.blogspot.ltveidrodis virs stalvirsio virtuveje

viaaroma.wordpress.comveidrodis virs stalvirsioČia greičiausiai veidrodis daugiau kenkia, nei padeda. Nelabai įsivaizduoju, kaip jis atrodo, kai puode verdama sriuba ir garai kyla tiesiai į gartraukį, net neabejoju, paliekant žymes ir ant veidrodžio.

homedit.comveidrodis ant sienos virtuveje

jinggo.xyzsviesi virtuve

stephaniewhite.stylesienos virs stalvirsio apdaila

buysellliveatlanta.combalti virtuves baldai

Čia lietuvių YLC studijos darbas  :)

dailyinteriordesignblog.comveidrodis interjere

pwscott.comvirtuveje veidrodis

deavita.comvirtuves idejosSendintas veidrodis gali būti naudojamas atitinkamo stiliaus interjere.

jinepsmedia.comproject-shepherds-hill-house

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.