Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. rugsėjo 28 d.

Teksto autorius: Evelina

Apie raudonas plytas virtuvėje jau esu rašiusi. Šį kartą pasirinkau konkretesnę virtuvės vietą - sieną virš stalviršio. Kuo ji ypatinga? Dažnai tas nedidelis lopinėlis tampa virtuvės akcentu.

Kodėl raudonos? Nes jos bet kuriai erdvei suteikia dinamikos, o raudonų atspalvių itin daug - nuo ryškiai raudonos iki praktiškai rudos. Ne mažiau svarbu, kad paviršius būtų lengvai valomas ir prižiūrimas, bet grublėtą paviršių turinčios plytos tikrai nekelia minčių ypatingai lengvą priežiūrą :)

Labai norėčiau sulaukti žmogaus, pas kurį virtuvėje virš stalviršio yra raudonos plytos, atsiliepimo - daug vargo išlaikant švarą ar ne? Pati su tuo nesusidūriau, todėl lieka tik spėlioti ir mano smegenėlės sufleruoja, jog niekuo neuždengtos plytos virš stalviršio yra visiškai nepraktiška. Turiu omeny tokias vietas, kaip virš plautuvės ar kaitlentės, kur nuolat taškosi vanduo ir riebalai.

Man asmeniškai plytos be galo patinka, o interjerų pavyzdžiai tik patvirtins, jog vaizdas tikrai jaukus, bet kyla ne visai retorinis klausimas - reikia jas uždengti stiklu ar ne (keliuose pavyzdžiuose stiklą matau)? Pasvarstykime kartu!

jaukus virtuves interjeras

juodi virtuves baldai

raudonu plytu siena virtuveje

kitchen brick wall gallery photos Photos

plytu siena virtuveje

plytos-virtuveje-2

plytos virs stalvirsio

plytos raudonos

raudonos plytos virs stalvirsio

red bricks kitchen backsplash

plytos virtuveje

 

1
Komentarai

Cathy

Examples. Were great but your English made me crazy.

(0) · (0) · Atsakyti · 2018 m. birželio 22 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.