Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. rugsėjo 4 d.

Teksto autorius: Evelina

Plytos, balta, įdomu - taip apibūdinčiau šio buto interjerą. Žodžiui įdomu skirčiau didžiausią reikšmę, nes įdomių sprendimų čia tikrai netrūksta! Net nežinau nuo ko pradėti, tai imsiu vieną kambarį ir ieškosiu jame nepaprastų dalykų.

Visų pirma tai man labai patinka spalvų ir tekstūrų santykis patalpoje - tai pirma emocija pamačius šį butą.

Toliau akys krypsta į malkų sandėliavimo vietą, klaustuką ir šauktuką virš televizoriaus, laidus, išeinančius iš šviestuvų, kas yra labai žavu šiame interjere, na, ir didžiausia įdomybė tai židinys ant apatinių spintelių! Ko jau ko, bet tokio sprendimo dar nemačiau ir būtų labai įdomu sužinoti, kaip gi ten su ta šiluma reikalai ir kaip laikosi stalviršis. Na, matau, kad ant baltų spintelių yra uždėtas papildomas storas masyvus "gabalas" ir tai taip pat yra labai žavu! Beje, butas yra Kijeve ir jame gyvena jauna šeima.

hqroom.ruraudonų plytų siena

hqroom.ruvieta malkoms namuose

hqroom.ružidinys ant spintelių

Virtuvė labai sumaniai sujungta su koridoriaus ir prieškambario (kaip suprantu) erdve. Papildomas stogelis ir grindų danga iš skirtingos medžiagos nei svetainės, atskiria šias erdves itin subtiliai. Vieta šuniuko guoliui čia labai gerai įsikomponuoja. Dvipusė sofa tarsi išsprendžia valgomojo nebuvimą, bet tokio staliuko akivaizdžiai per mažai normaliam valgymui. Galbūt šeimininkai valgo kitame kambaryje, kurį matysite žemiau...

p.s. labai įdomios rankenėlės!

hqroom.ruvirtuvė sujungta su koridoriumi

hqroom.ruvieta šuniui interjerui

hqroom.ruįdomūs sprendimai interjerui

Čia greičiausiai bus valgomasis? Keli vyno buteliai išduoda mano spėjimą. Man patinka šviestuvai bei paveikslas - suteikia žaismingumo!

hqroom.rukabančios lemputės

Ir vėl aikčioju - nuostabi savadarbė lentynų kompozicija su senais lagaminais! Na šis kampelis be jokių abejonių jaukiausias... man tik kilimo trūksta.

hqroom.ruskaitymo kampelis

hqroom.rupasidaryk pats lentynos

Miegamasis man šiek tiek per šaltas. Galbūt dėl lovos įrėminimo? Net plytų siena nepadeda - kažkaip nejauku ir viskas, o štai žiūrint į kitą nuotrauką ir nematant tos didelės erdvės tarp spintų ir lovos, jaučiuosi visai kitaip.

hqroom.ruerdvus miegamasis

hqroom.ruraudonos plytos miegamajame

"Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių". Vonios kambaryje esantis sprendimas privertė prisiminti šį posakį. Kokių velnių unitazas su bide įrengti dušo zonoje? Ar taip patogiau?? Tai jau antras įdomus (tik nežinau ar gerąja prasme) sprendimas tame pačiame interjere! Vietos šiame bute, kaip mačiau, sočiai, tad toks sprendimas iš tiesų šiek tiek sutrikdė mano galvą. Mano manymu pasirinktos plytelės prie viso interjero nelabai dera. Jausmas, lyg žiūrėčiau visai į kitokio stiliaus interjerą.

hqroom.rutualetas duše

Mano manymu, vonios kambarys mažiausiai vykęs iš visų. Bet kadangi minusų mažiau nei pliusų, rašau šiam interjerui stiprų 9!

hqroom.rupraustuvo spintelė

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.