Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. rugpjūčio 5 d.

Teksto autorius: Evelina

Modernaus buto interjeras gali būti traktuojamas įvairiai. Ką galime vadinti moderniu interjeru? Kiek žmonių, tiek nuomonių, tačiau žiūrint į interjerus už Lietuvos ribų, galima pastebėti tendenciją, kokie interjerai dominuoja daugiausiai. Jau tapo įprasta matyti betoną (gana didelius jo plotus), šiek tiek senovės dvelksmo viską derinant su modernia įranga bei keliais dizainerių baldais. Žinoma, viskas tuo neapsiriboja, tačiau čia greičiausiai atpažįstami modernaus interjero bruožai.

Šį kartą dalinuosi architekto Felipe Hess projektuoto buto nuotraukomis (seniau jau publikavau vieną jo darbų).  Kaip jau įprasta, butas yra sename pastate, kuriame išsaugota viskas, kas gali pasitarnauti gražiam interjerui. Buvo paliktas parketas bei plytų siena, šiek tiek pakeičiant išvaizdą: grindys buvo truputėlį pasendintos, o plytos perdažytos baltai.

Daugiausiai naudojami brazilų baldai, na, o knygų lentyną suprojektavo pats Filipe. Bute gausu dizainerių darbų (nuo kėdžių iki paveikslų). Be abejo, laikomasi kuo atviresnių erdvių politikos, todėl svetainė, darbo kampelis, valgomasis ir virtuvė yra vienoje erdvėje, tačiau profesionaliai atskirta, kad atskiros funkcijos nemaišytų viena kitai.

Beje, šis interjeras turi ir mid-century modern (vintažinio) stiliaus elementų, ką irgi galima vadini moderniu stiliumi.

felipehess.comknygų lentyna per visą sieną

felipehess.commodernaus buto interjeras

felipehess.comcontemporary interior design

San.mazgas – šviesus, modernus ir jaukus. Beje, veidrodžio dydis ir sprendimas tikrai nestandartinis (kažin ar patogu būtų į jį žiūrėti). Na, vaikas tikrai savęs nepamatys.

felipehess.comvonios interjeras

Miegamasis, tiesą pasakius, šiek tiek primena geros klasės viešbučio kambarį. Man asmeniškai trūksta paveikslo ir kažkokio akcento, kuris leistų suvokti, jog esame ne viešbutyje, o namuose :)

felipehess.commiegamojo interjeras

felipehess.commodernūs baldai

Visa kita mano manymu tikrai skoninga ir savo vietoje, tačiau bendras interjero stilius labiau galbūt tiktų prie “pagerintos” sodybos ar poilsio namelio negu prie kiekvieną dieną ten gyvenančio žmogaus interjero. Na, bet kokiam nors žmogučiui čia gali būti ideali vieta, atsižvelgiant į jo charakterio savybes, gyvenimo būdą, pomėgius ir panašiai. Nuotraukos iš čia.

felipehess.commodernus interjeras

felipehess.comšviesus interjeras

felipehess.comfelipe hess interior

felipehess.combookshelf

felipehess.combalta virtuvė

felipehess.comdaug remelių ant sienos

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.