Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. sausio 21 d.

Teksto autorius: Evelina

Penthouse apartamentai - ne kiekvienam įkandami pagal kišenę, bet kiekvienas gali šiame interjere rasti sau pritaikomų sprendimų. Vien dėl universalumo ir paprastumo (jei kalbant apie penthouse'us) šis interjeras vertas detalesnės apžvalgos. O kas yra penthouse?

Penthouse - tai paskutiniuose namo aukštuose suprojektuoti erdvūs butai su panoraminiu vaizdu į miestą. Dažniausiai tai be galo prabangūs butai, kurių interjerams sukurti išleidžiamos milžiniškos sumos. Lietuvoje esu mačiusi skelbimų, neva parduodami penthouse tipo butai, bet kai esu mačiusi, tarkim, Amerikoje tuo pačiu pavadinimu vadinamus butus, net neapsiverstų liežuvis lietuviškųjų vadinti penthouse'ais :) Aš juos pavadinčiau butais su panoraminiu vaizdu.

Na, o šiame įraše dalinuosi nuostabiu interjeru - gaiviu, šviesiu ir jaunatvišku... Šiame interjere mane asmeniškai sudomino virš langų išnaudotos ertmės knygoms susidėti, betoninės kolonos, be kurių turbūt visas vaizdas prarastų savo žavesį ir stiklinės lentynos augalams laikyti. Tas juodas rėmas, žaluma ir stiklas atrodo be galo gaiviai ir moderniai! Taip pat nestandartiška sofa, kuri funkcionuoja iš dviejų pusių.

freshome.compenthouse apartamentai

freshome.commodernus butas

freshome.comlentynos sprendimai

freshome.combetoninės kolonos

freshome.comšviesus interjeras

freshome.combalta virtuvė

freshome.commoderni virtuvė

freshome.comsvetainės interjeras

freshome.combetono kolonos

freshome.comvonios interjeras

freshome.commiegamojo interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.