Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. sausio 25 d.

Teksto autorius: Evelina

Jau senokai norėjau parašyti straipsnį apie 2016 metų interjero tendencijas, tačiau niekaip nepavyko išskirti kažko labai ypatingo, apart jau paskelbtų Pantone spalvų, kas iš esmės yra tik krislelis to, kas bus plačiau naudojama šiais metais. Norėjosi surasti kažką tokio, ko dar nelabai buvo, nes praktiškai viskas, kas buvo populiaru 2015 metais, bus dar populiaru ir šias metais.

Vis žvalgiausi, žvalgiausi, peržvelgiau madų pasaulio prognozes, H&M svetainę ir akis kaip mat užstrigo už tropikų temos. Įvairūs tropikams būdingi augalai, gyvūnai ir net vaisiai persikels ant sienų, pagalvių ir į interjero aksesuarus. Back to the nature, neminint fakto, kad pasaulis ir taip dabar labiau atsigręžęs į natūralumą ir gamtai saugius sprendimus.

Kalbant apie tapetus, tropiniai augalai čia ypatingai ryškūs, masyvūs ir reikėtų juos naudoti tik kruopščiai įvertinus patį interjerą ir žmogaus asmenybę. Tai tikrai ryškus sprendimas, todėl atidžiai pagalvokite, ar artimiausią mėnesį, ką jau kalbėt apie metus ar kelis, sugebėsite išbūti tokioje aplinkoje. Beje, spalvų čia yra įvairiausių - nuo savaime suprantamos žalios, iki mėlynos ar juodos.

hyggeandwest.comzali tapetai

hyggeandwest.comvioletiniai tapetai

rebelwalls.comtropiniai tapetai

superdom.uatropiku tapetai

designmag.frtropikai miegamajame

theghostinmyhome.blogspot.lttropikai interjere

tlifestylec.comtropikai ant sienu

etsy.comtapetai su augalu motyvais

hm.compatalyne su augalais

etsy.commelyni augalai

nousdecor.comjuodi augalai

rebelwalls.comaugalu tapetai

elblogdelaucreativa.comananasai ant sienu

Kitas reikalas su pagalvėmis ir interjero aksesuarais. Juk jas taip lengva pakeisti ar nuimti! Galite rinktis tiek augalų raštus, tiek ananasų ar kokių nors paukštukų piešinius bei tų pačių objektų formų daiktus.

hm.compagalve su papugomis

hm.comgeltona pagalve

hm.comauksines palmes

salliehome.compalmes

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.