Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. gegužės 15 d.

Teksto autorius: Evelina

Ar jums teko spręsti dilemą, kokias plyteles rinktis vonios kambariui ir kaip jas klijuoti? Jeigu visos plytelės vienodos, sunkumų lyg ir nekyla, tačiau dažniausiai problemos prasideda tuomet, kai reikia suderinti kelių matmenų, spalvų, raštų ir kolekcijų plyteles. Iš patirties pastebėjau, jog tai yra vienas sudėtingiausių darbų naujakuriams ir darantiems vonios kambario remontą.

Išskyriau kelias pagrindines taisykles / patarimus, kurie padės sukurti harmoningą vaizdą, derinant daugiau nei dviejų skirtingų spalvų ar matmenų plyteles. Tikrai įmanoma sukurti jaukų vonios kambarį, derinant net 3 ar 4 skirtingas plytelių rūšis - tereikia laikytis tam tikrų taisyklių.

kmwewnetrzu.pl

1. Vienodi matmenys, skirtingos spalvos / raštai.

Tai bene paprasčiausias plytelių derinimo būdas. Niekada neapsiriksite, pasirinkę vienodų matmenų plyteles - jos jau savaime atrodys harmoningai. Dažniausiai identiškai vienodos plytelės būna iš tos pačios kolekcijos ir sunku kažką parinkti iš kitos, nes net kelių milimetrų paklaida išklijavus visas plyteles gali atrodyti taip, lyg jas būtų klijavęs kreivarankis meistras.

Iš tikrųjų, tai nebūtina šalia klijuoti tų pačių matmenų plyteles - svarbiausia, kad jų siūlės sutaptų. Pavyzdžiui, galite derinti 20x50 cm plyteles su 10x10 cm mozaikinėmis plytelėmis. Siūlės sutaps, tad bendras vaizdas atrodys harmoningas.

via-arkadia.co.uk

Renkantis spalvas ir raštus, patarčiau derinti tas pačias geometrines formas, panašios spalvų gamos spalvas arba atvirkščiai. Konstrastuojančių spalvų plytelės taip pat atrodo gerai. Vėlgi lengviausia bus, jeigu tokiam derinimui rinksitės plyteles iš vienos kolekcijos. Suderinti visiškai skirtingas plyteles, reikia geros intuicijos.

2. Skirtingi matmenys, panašios spalvos.

Jeigu norite suderinti šešiakampes plyteles su stačiakampėmis, kvadratinėmis ir metro stiliaus plytelėmis, patarčiau naudoti panašią spalvų gamą. Saugiausias variantas rinktis juodą / baltą ir pilką spalvas. Taip pat visada tinka medžio imitacijos plytelės. Tokiu atveju svarbu suderinti proporcijas tarp spalvų ir matmenų.

decorpad.com

homebook.pl

adelaparvu.com

Kas be ko, yra pavyzdžių, kuriuose puikiai atrodo raštuotos, kvadratinės ir šešiakampės mozaikinės plytelės (pavyzdys žemiau). Manau, jog vaizdas čia atrodo harmoningai, nes yra parinktas teisingas plytelių matmenų santykis, t.y. visos plytelės gana nedidelio formato, o taip pat geras santykis tarp baltos ir akcentinės mėlynos spalvos.

cocokelley.com

design-homes.ru

pinterest.com

3. Lygu / ramu + marga / raštuota

Galite fonui rinktis didelio formato neintensyvių spalvų plyteles, o akcentinėms sienoms - ryškesnes, margesnes, netgi mozaikines plyteles. Nereikėtų persistengti su margomis plytelėmis - dažniausiai užtenka jomis išklijuoti vieną sieną arba grindis, nors didesniame vonios kambaryje puikiai atrodo margos plytelės ant grindų ir vienos sienos - dažniausiai už vonios.

archilovers.com

hqroom.ru

renova.ie

4
Komentarai

Monika

Na žiūrėsim kaip mums seksis tų taisyklių laikytis :D tuoj darysim remontą.

(0) · (0) · Atsakyti · 2017 m. gegužės 20 d.

Evelina Aleliūnienė

Būtinai praneškite, ar padėjo patarimai :)

(2) · (0) · Atsakyti · 2017 m. gegužės 30 d.

Viktorija

Labai gražiai atrodo dekoras su medžio imitacija. Radau daug idėjų

(3) · (0) · Atsakyti · 2017 m. birželio 29 d.

Gina ST

Noriu paklausti, kas būtų moderniau pabaigoje taperavimo. Ar tapetas su akmens mases imitacija nukirptas tiesiai, ar gražiau būtų šiek tiek iškirpti reljefo, gal ir ant priešingų sienų, kurios dažytos po akmenuką kitą lipinti ? 

Dušo zonoje apacioje plytelės,viršuje dažyta siena. Ir šalia  plytelių tapetas. Tad prie susijungimo su plytelėmis kirpimas tiesus. O kaip patartumete virs daryti? Ačiū už atsakymą.


(0) · (0) · Atsakyti · 2020 m. rugpjūčio 14 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.