Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. vasario 14 d.

Teksto autorius: Evelina

Šiek tiek pamiršta, tačiau tikrai niekur nedingusi kategorija turi naują įrašą - šį kartą nagrinėsiu trijų vonios kambarių interjerus. Parinkau kažkiek panašias patalpas - visos nėra ypatingai didelės, bet ir ne pačios mažiausios. Nepamirškite po to Facebook paskyroje po šiuo straipsniu pasiūlyti vonių interjerų, nes parinkusi du iš jų po savaitės papildysiu šį straipsnį ir su naujaisiais interjerais. 

weiken.comidejos mazam vonios kambariui

+ Puikiai išnaudota erdvė. Virš unitazo ir praustuvo esanti spintelė taip pat puikiai įsilieja į erdvę (nes atitinka šoninės sienos ir po lubomis esančios dalies storį) ir greičiausiai nemaišo naudotis unitazu.

+ Jeigu gerai suprantu, duše prie dušo sistemos yra suformuota nedidelė papildoma sienelė, o tai yra puiki vieta dušo reikmenims susidėti.

+ Jaukumo suteikia Led apšvietimas po pakabinama spintele.- Keistai atrodo pusė spintelės su veidrodžiu, o kita pusė - be. Tarsi kažkas būtų neužbaigta ar neapgalvota. Aš būčiau linkusi visą spintelę dengti veidrodžiu, kad nesimatytų spintelės turinio, kas greitai gali virsti į netvarką. Be to, dar optiškai padidintų erdvę.

- Visiškai nesuderinti prietaisai, t.y. unitazas ir praustuvas. Arba unitazas turėjo būti kvadratiškesnių formų, arba praustuvas - apvalesnių.

- Keistas plytelių perėjimas ir derinimas. Kodėl buvo pasirinkta smėlio spalvos plyteles dėti praustuvo ir wc zonoje bei duše ant grindų, o juodos - duše ant sienos ir kitoje zonoje ant grindų? Esu įsitikinusi, kad žymiai organiškiau atrodytų sukeistos vietomis grindų plytelės. Tokiu atveju dušo zona būtų atskirta ir tarsi pranykusi, kas tikrai nepakenktų.

archilovers.compaveikslai vonioje

+ Pirmas įspūdis - geras. Atrodo lengvai, šmaikščiai ir stilingai.

+ Didžiulis pliusas už paveikslą ir pilkos sienos aukščio suderinimą su veidrodžio aukščiu :)

+ Už sienos dažymą, nes nebūtina viso kambario klijuoti plytelėmis.

+- Nors lubiniai šviestuvai atrodo super, bet veidrodžio apšvietimui norėtųsi kažko labiau skirto tai zonai nei paprastos kabančios lemputės. Imu manyti, jog toks apšvietimas nėra labai patogus ir geras čia gyvenantiems.

+- Nors didelis veidrodis mažoje patalpoje yra gerai, bet vien pagalvojus apie vandenį ant jo, norisi jį šiek tiek pakelti aukščiau ir taip sumažinti.

- Kokių velnių tokia atvira ir neišnaudota vieta po praustuvu? Juk buvo galima daryti spinteles (ne iki žemės), kas būtų atrodę taip pat lengvai, bet tuo pačiu žymiai funkcionaliau. Kadangi pakabinamos spintelės nėra ir vietoje jos kabo veidrodis, būtų tikrai gerai išnaudoti erdvę po praustuvu.

- Man kliūna stalviršio ir kėdutės nesuderinti atspalviai.

memyhouseand.blogspot.ltScandinavian-style-bathroom-with-sleek-corner-shelves+ Puikiai atrastas santykis tarp plytelių, dažymo ir spalvų. Juodi akcentai čia ne kenkia, o kaip tik labai padeda.

+ Gražiai ir įdomiai išnaudota papildomos sienelės su unitazu erdvė, dalį jos skiriant tamsiai rudai atvirai lentynai.

+ Sumaniai aukštinama erdvė: veidrodis iki lubų, lentyna iki lubų, plytelės klijuojamos ne iki vidurio, bet žemiau jo, paliekant baltą plotą vertikalų, kas taip pat priduoda aukščio.

+ Lengvai atrodo spintelė po praustuvu, nes ji ne iki pat žemės.

+ Jeigu pastebite, juoda juosta dešinėje pereina į tokio pat pločio siaurą lentynėlę - super!

- Kaip ir ankstesniame interjere, šiame veidrodis nuo stalviršio nėra pati geriausia idėja dėl vandens taškymosi.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.