Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. gegužės 5 d.

Teksto autorius: Evelina

Turbūt Paryžiuje 25 kv.m būstai - dažnas atvejis, nes ir vėl radau puikų interjerą (ir dar turiu vieną su tokia pačia kvadratūra) :D Ieškantys idėjų mažoms erdvėms, tikrai jų ras. Kuo būtent šis interjeras mane sužavėjo? Lengvumu, paprastumu ir šiuolaikiškumu. Priešingai nei prieš tai buvę, kuriuose gyveno vyrai, šiame neabejotinai gyvena moteris. Ženklų, rodančių moterišką lytį gausu - pradedant nuo moteriškų formų sofos su mielomis pagalvėlėmis, baigiant gyvų gėlių puokšte.

Iš durų, grindų ir kai kurių kitų detalių matosi, jog butas senos statybos, tačiau tai ne nuosprendis gyventi bet kaip. Puikiai išnaudota virtuvės siena, o plytelės virš stalviršio tokios gražios, kad tuoj pat noriu jų savo namuose!

Nuostabus sprendimas padalinti erdvę ir dalinai atskirti miegamojo zoną, neprarandant dienos šviesos ir erdvės, yra mini pertvarėlė su juodų rėmų stiklais. Palei visą miegamojo zoną besitęsianti spinta pereina iki durų, o jos odinės rankenėlės ir apvalių kabliukų kompozicija šalia durų įneša modernumo ir savitumo.

Pavalgyti taip pat yra kur - stalas gali išsiskleisti, o prireikus, tapti darbo vieta, tik dėl televizoriaus man kyla abejonių. Tikiuosi, jis pasukamas ir jį žiūrėti galima sėdint ant sofos, o ne tik gaminant. Vonios kambarys, kaip ir pagrindinė erdvė - be galo minimalistinė, santūri ir šiuolaikiška. Nuostabus projektas!

projets.cotemaison.fr25kv.m butas

projets.cotemaison.fr25kv.m buto interjeras

projets.cotemaison.frbutas paryziuje

projets.cotemaison.frjauki virtuve

projets.cotemaison.frpertvara svetaineje

projets.cotemaison.frmazo buto interjeras

projets.cotemaison.frpertvara atskirianti miegamaji

projets.cotemaison.frprieskambario kabliukai

projets.cotemaison.frrankeneles spintai

projets.cotemaison.frpusiau stikline pertvara

projets.cotemaison.frpaveikslai virs lovos

projets.cotemaison.frpilkos sienos miegamajame

projets.cotemaison.frmazas vonios kambarys

projets.cotemaison.frmazos kvadraturos vonia2
Komentarai

Marija

Nesupratau, kur skalbimo mašina? :)

(0) · (0) · Atsakyti · 2018 m. liepos 8 d.

Evelina Aleliūnienė

Kai kur jų nebūna, nes yra atskira skalbykla name.

(0) · (0) · Atsakyti · 2018 m. liepos 23 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.