Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. sausio 27 d.

Teksto autorius: Evelina

Pagalvės interjere vis dažniau atlieka ne funkcinę dalį, o dekoratyvinę ir tai labai patogu bei sveikintina.

Visų pirma, pagalvės yra bene idealiausia priemonė, kuri gali būti lengvai keičiama pagal nuotaiką, interjero stilių, sezoniškumą ir ką tik nori, neįdedant didelių piniginių sumų. Dažnai klausiama, kaip padaryti interjerą jaukesniu, nes visur vyrauja tos pačios spalvos, kambaryje yra "per šalta", norisi individualumo ir pan. Pagalvės - jūsų išeitis!

Šiais laikais nesunkiai rasite įvairių formų ir raštų pagalvių, o norint galite pasidaryti ir patys. Jei gyvenate nuomojame bute, pagalvių pridėjimas ar/ir pakeitimas gali gana smarkiai pakeisti interjero nuotaiką ir visą vaizdą, o prireikus galėsite lengvai jas transportuoti į kitus namus! Juk daug sunkiau perdažyti sienas, pakeisti tapetus ar užuolaidas, nei pridėti kelias žaismingas pagalvėles. Be to, kuo daugiau pagalvių, tuo smagiau atėjus svečiams - ir gražu, ir funkcionalu, jei ant žemės sėdėti per kieta.

thedesignsheppard.comskanindaviškų raštų pagalvės

bohomind.blogspot.compagalvių raštai

pinterest.compagalvių kompozicija

myscandinavianhome.blogspot.compagalvės miegamajame

knstrct.comkrūva pagalvių

etsy.compagalvės-malkos

theberry.comblue pillows

micasanoesdemuñecas.combunch of pillows

79ideas.orgmaroko stilius

homedsgn.comminkštas kilimas

indulgy.compillows

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.