Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. gruodžio 12 d.

Teksto autorius: Evelina

Ar teko sukti galvą nežinant, ką padovanoti artimajam / bičiuliui / draugui ar net kolegai? Turbūt taip :) O ar norisi padovanoti kažką prasmingo, o ne tai, kas jau kitą dieną atsidurtų giliai spintoje? Greičiausiai, būtų visai neblogai, jeigu tas žmogus jums rūpi. Galų gale, tokią dovaną galite pasidovanoti SAU!

Turiu jums pasiūlymą - tai odiodi.lt pagalvėlės su įvairiausiais užrašais. Raidės interjere - jau laiko patvirtinta dekoro detalė. Vizualiai jos pagyvina interjerą, o matomos kasdien, įprasmina svarbias mintis, kuriomis verta gyventi arba tiesiog primena kažką svarbaus. 

odiodi.lt

odiodi.lt

Labiausiai man patinka tai, jog šių pagalvėlių užrašai pritaikyti praktiškai bet kuriai progai, o jeigu nerandate tinkamo - visada galite užsisakyti. Kalėdos, Valentino diena, Mamos, Tėčio ar Moters diena, gimtadienis ar krikštynos - turėsite idėją dovanai bet kuriai šventei. Galimos tamsiai ruda ir pieno baltumo spalvos - kad būtų galima priderinti prie dažno interjero, tačiau pageidaujant, galima užsakyti ir kitos spalvos pagalvėlę. Geriausia, tai jog pagalvėlės gaminamos Lietuvoje!

odiodi.lt

odiodi.lt

Pagalvėlių dydis - 45x45cm, kuris yra tikrai standartinis ir tinkantis bet kuriems namams ar erdvei. Jos gaminamos iš švelnios ir itin tvirtos baldinio veliūro medžiagos, todėl bus visada malonu prie jos liestis. Besirūpinantiems jų funkcionalumu ir priežiūra, galiu pasakyti, jog pagalvėlės nepraranda spalvų, neblunka ir jas galima skalbti aukštoje temperatūroje.

odiodi.lt

Jeigu kelių pagalvėlių su užrašais negana, galima gražiais žodžiais dekoruoti namų sienas lipdukų pavidalu. Įsimylėjusiems tam tikrą frazę, galima ją atkartoti tiek ant pagalvėlių, tiek ant sienų, o man kilo mintis pasielgti kiek kitaip. Ar nebūtų gražu, tarkim, jeigu virš lovos būtų priklijuotas romantiškas užrašas, o po juo būtų sustatytos pagalvėlės su mylimųjų pirmosiomis vardo raidėmis? Variantų gali būti daug - pasitelkite fantaziją!

odiodi.lt

odiodi.lt

Platesnę informaciją apie lipdukų naudojimą ir jų pasirinkimą rasite čia.

Pagalvėlių asortimentas: čia.

Šis straipsnis paruoštas bendradarbiaujant su Odi Odi.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.