Nepraleisk! Naujas video!
2020 m. birželio 9 d.

Teksto autorius: Evelina

Kažkada, jau pati nebepamenu kada, savo Instagram paskyroje paprašiau sekėjų surašyti baldus, kurie juos erzina,  nepasiteisino, nereikalingi ir/ar nepraktiški. Pridėjus keletą savo įžvalgų, viską sudėjau į straipsnį.  Drąsiai pildykite savo variantais komentarų skiltyje po straipsniu!

Taip pat noriu paminėti, kad esu tolerantiška ir kas kaip nori, taip ir gyvena ir visi žinome, jog grožis yra subjektyvus dalykas, bet šie pastebėjimai bus iš praktinės pusės bei atsižvelgiant į interjero tendencijas.

Stiklinės indaujos, durelės ir stalviršiai

Visų pirma – stikliniai baldai (ne durelės) yra „atgyvena“ su retomis ištimtimis. Taip pat labai sunkūs. Stiklinės durelės galbūt gražu ir lengvai atrodo, tačiau pro jas viskas matosi ir tai gali erdvei suteikti papildomo vizualinio triukšmo ir netvarkos įspūdį. Vardan to, kad pro stiklinę vitriną matytumėte tik gražius, parodomuosius daiktus, aukojate erdvę, kurią galėtumėte panaudoti didesniam kiekui daiktų sutalpinti. Jeigu gyvenate mažame būste ir turite daug daiktų, stiklinės durelės mažiau praktiškas dalykas, jeigu erdve nesiskundžiate ar nesate daiktų kaupikai, didelių minusų nematau.

decoist.com

Atviros vyno lentynos

Dažniausiai interjere jos labai traukia akį, išsiskiria, o alkoholio buteliai vargu, ar yra gera puošmena. Be to, tose lentynose kuo puikiausiai kaupiasi dulkės, kurias gana sunku išvalyti, nes ertmės buteliams yra gana mažos.

sustainablekitchens.co.uk

Nišos

Niša vardan nišos – nieko gero. Pateisinu nišą duše ar prie vonios higienos reikmenims susidėti ar tvarkinga kompozicija išdėliotas nišas su matoma logika. Bet kaip išdėliotos nišos aplink televizorių ar bet kur kitur, kurios neatlieka jokios funkcijos ir būna apstatomos niekučiais  – atgyvenęs euroremonto dalykas. Taip pat didelis kiekis nišų reikalauja daugiau meistrų darbo.

prnt.sc

Žvakės

Prisiperkam, bet nenaudojam – pažįstama? Man taip. Geriausia būtų turėti tiek žvakių, kiek jų naudojate ir tik sunaudojus, pirkti naują. Įtariu, kad taip bus mažumai, bet vis tiek verta pagalvoti apie daiktus, kurių turite daug, bet nenaudojate.

Baldų komplektai

Man tai vienas nepatraukliausių dalykų interjere: tos pačios kolekcijos sofos, komoda, sekcija, staliukas ir dar keli lygiai tokie patys baldai. Taip, tokiu atveju suderinti baldus labai paprasta, tačiau interjeras praranda charakterį, individualumą, dažnai matmenys nebūna pritaikyti jūsų erdvei ir lieka nepanaudoti ar pernelyg užkrauti kampai.

Ypač nesuprantu virtuvės komplektų funkcijos. Ar kas nors juos perka? Turiu omeny tuos, kur ateini ir nusiperki, žinodamas tik virtuvės ilgį ir plotį. Juk jie nepritaikyti jūsų erdvei, neišnaudotas nei aukštis, nei visos jūsų erdvės galimybės, skurdus spalvų pasirinkimas.

furnitureurban.com

Baldai, kurių kojos trukdo siurbti

Turbūt neverta sakyti, kaip greitai atsibos stumdyti tokį baldą, norint prasisiurbti ar prasiplauti grindis, o patingėjus tai padaryti, pradės rinktis dulkių ir plaukų kuokštai. Ir robotukui bus neįmanoma čia patekti :)

thearmchair.in

Brangi audio sistema

Kam pirkti geras, labai dažnai ir dideles kolonėles, kuriomis nesinaudosite? Jeigu muzikos per jas klausotės geriausiu atveju kartą per pusę metų, ar verta apsikrauti šiais griozdais ir išlaidauti? Dailios ir kokybiškos kolonėlės - labai brangus malonumas. Jeigu jas naudojate praktiškai kasdien, tokių klausimų uždavinėti sau nereikia.

Pastatomos kabyklos

Turbūt žinote, kaip jos smagiai virsta su visomis striukėmis. Gal geriau ant sienos turėti kelis kabliukus? Ir vietos ant grindų neužims. Kita vertus, dabar yra itin dailių pastatomų kabyklų, tad jeigu ji bus naudojama daugiau, kaip dekoro detalė, būčiau už.

archiexpo.com

Nekokybiškas dekoratyvinių pagalvėlių vidus

Tokios pagalvėlės greitai pasidaro plokščios, netenka savo prekinės išvaizdos ir tenka pirkti naujas. Gal geriau iškart įsigyti kokybišką vidų, o keisti tik užvalkalus?

exquisitelyunremarkable.com

Stalas be stalčių

Tokie stalai atrodo be galo gražiai, lengvai ir elegantiškai, tačiau, jeigu nemažai prie jo dirbate ir ne tik kompiuteriu, netrukus pritrūksite vietos įvairiems daiktams, daikteliams, kuriais nuklosite stalo stalviršį. Jeigu turite galimybę šalia ar virš stalo turėti lentyną ar veiklos pobūdis nereikalauja turėti daug daiktų, tuomet stalčiai tikrai nebūtini.

Atviros TV spintelės

Čia susikaupia didžiausia koncentracija laidų, tad ar tikrai norite visus juos atvirai demonstruoti? Gal verčiau rinktis pusiau uždarą spintelę ir didžiają dalį laidų paslėpti uždarose spintelėse? Taip pat tokios spintelės valymas yra tikra kančia.

walmart.com

Per ilgos užuolaidos

Ar teko matyti užuolaidas, kurios velkasi ant žemės? Man asmeniškai tai nei gražu (atrodo, kaip klaida), nei praktiška, nes tose klostėse netrukus ims kauptis dulkių ir plaukų kuokštai, o siurbimas po jomis taps nemenku iššūkiu.

Kavos staliukai su atviromis lentynomis

Jeigu tas atviras lentynas naudojate – viskas gerai (nors tai sukelia apkrautos erdvės įspūdį), tačiau jeigu šios vietos visada atviros, jose nuolat kaupsis dulkės. Kam turėti daiktą, kurio pilnai neišnaudojat?

Vaikiški baldai

Turiu omeny tuos su visokiais animacinių filmukų herojais, itin spalvingus ir ryškius. Jeigu nenorite atėjus paauglystei vėl keisti visų baldų, geriau rinkitės ramesnius baldus, o vaikiškumą sukurkite kitomis detalėmis: žaislais, lipdukais, plakatais, kilimu ir pan.

home-designing.com

Maišytuvai, kurių šiltas ir šaltas vanduo reguliuojasi dviem atskirais reguliatoriais

Nežinau, ar gali būti nepatogesnis būdas nusistatyti reikiamą vandens temperatūrą.

designhunter.co.uk

Kampinė vonia su masažine funkcija

Kiek teko girdėti, niekas antrą kartą tokios nepirktų. Visų pirma, retai naudojama, visų antra – jai pripildyti reikia be galo daug vandens ir trečia – užima nemažai vietos.

ukbathrooms.com

Permatomas maišytuvas

Esu mačiusi, kaip tokie maišytuvai tuoj pat tampa kalkėti ir jokio grožio ten nelieka. Nematau prasmės mokėti didelius pinigus už tokį gaminį.

design-milk.com

Ar dar ką nors pridėtumėte į šį sąrašą?

30
Komentarai

Mantas

Brangi audio sistema? Tik jau. Jos šiais laikais jungiasi prie TV ir puikiai klausosi. Nebent TV žiūrima kartą į pusę metų. Tada nei vieno nei kito neverta turėti :) 

Naudoju dvi grindines koloneles, stiprintuvą paslėpęs spintelėje, groja 10x geriau nei bet koks soundbar.

Kas nepraktiška jau supratom, o kas praktiška ir ant bangos?

(13) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 9 d.

Evelina Aleliūnienė

Mano vyras turbūt su jumis pasiginčytų:) Ir labai subjektyvu, kas kam yra kokybiškas garsas ir kas kam yra brangu.

(5) · (6) · Atsakyti · 2020 m. birželio 9 d.

Mantas

Galima. Proac Response D28 + NAD C320BEE + DacMagic 100 :) Apie vinilus nekalbant, bet tai ko gali klausytis kiekviena kartą įsijungęs TV.

(2) · (2) · Atsakyti · 2020 m. birželio 9 d.

Aistė

1 Spintos slankiojančiomis durimis - baisus triukšmas, nepatogu jas nuolat stumdyt iš kampo į kampą norint daiktus pasiimt, dulkių kuokštai kaupiasi. 2 Taburetės - nugaros kankynė. 3. Rašomieji stalai su ištraukiama erdve kalviatūrai. 4. Žaliuzės - nesulaiko šilumos, kaupia dulkes, atrodo kaip ofisas. 5. Dušo kabinos su įmantriausiom srovių funkcijom. Niekad nenaudojom. 6. Kilimas per visą kambarį - alergijų ir dulkių erkučių šventovė, apsunkina erdvę .

(79) · (3) · Atsakyti · 2020 m. birželio 9 d.

Beata

Jei spinta kokybiska, slankioja be triuksmo ir uzsidaro lengvai ir svelniai

(39) · (1) · Atsakyti · 2020 m. birželio 11 d.

Ugne

Del vonios tikrai nepritariu. Mes turime kampinę, masažinę - pirkčiau antrą kart nedvejodama! Taip smagu ten panurbuliuoti po sporto, įtemptos dienos ar šaltos žiemos dieną. Be masažinės funkcijos net nesinorėtų mirkt...

(28) · (1) · Atsakyti · 2020 m. birželio 9 d.

Evelina Aleliūnienė

Gerai, kad pasisakėt, nes tikrai nuoširdžiai teko girdėti tik neigiamus atsiliepimus:)

(9) · (4) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Lijana

O mes kampinę masažinę vonią turėjome 15 metų, pakeitę būstą nusipirkome vėl. Nors stilistiškai jos dauguma negražios, bet funkcijos nepakeičiamos - spa namuose ir baseinas vaikams. Tik už! Ir higieniška, nes sava

(15) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Laura

Turejau kampine vonia, na gal ne visai tipine 160×110, kitas namas ir vel bus si vonia. Be problemu telpa iskarto du vaikai :) o mamai malonumas ten mirkt per visa ilga ugi :) Geris yra kampine vonia!

(8) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 11 d.

Lina

Aš irgi palaikau masažinę vonią - absoliutus gėris yra SPA namuose. Turbūt vienas geriausių pirkinių namui.

(0) · (0) · Atsakyti · 2021 m. kovo 8 d.

Katazina

Užuolaidos ant grindų. Nesuprantu tokio ala grozio

(20) · (2) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Eglė

Pastebiu, kad ir dabar siuloma miegamajame virs lovos pasikabinti spinteles ar sienoje, prie kurios stovi lova, irengti spinta/spinteles ir lova tokiu budu buna tos spintos dalis. Man asmeniskai labai nepatinka, kai gulint lovoje tau virs galvos kabo spintele. Ir praktiskumas cia nenugales

(22) · (2) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Evelina Aleliūnienė

Aš pateisinu tokį sprendimą, kai nėra vietos, nes tikrai būna labai miniatūrinių kambarėlių, kur nelabai yra vietos rūbams. Virš lovos galima laikyti retai naudojamus daiktus, bet, kas be ko, turi būti tvirtai pakabinta ir žmonės turi nebijoti po tomis spintelėmis miegoti :))

(6) · (5) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Aaa

Turiu spintą stumdomomis durimis vonios kambaryje šalia dušo, labai patogu. Dulkės išsiurbiu su siurbliu

(16) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Nida

Koridoriaus komplektai: spinta sujungta su batų dėže, atviros letynėlės, veidrodėliai ir pan. 

(16) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Jūratė Mat

pakabinti barai taurems visiska nesamone tik dulkems kauptyis

(33) · (1) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Ieva

Dėl virtuvinio komplekto, dabar jų kiek žinau yra visokiausių,spalvų pasirinkimo yra, galima pilnai susikomplektuoti pagal savo virtuvę , taip tai standartiniai baldai bet juk yra irstandartinių virtuvių

(11) · (1) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Monika

Man dar visi tie lubu pazeminimai, nišos su apsvietimu.

(12) · (3) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Viktorija

Lubas žeminome tik koridoriuje, ten suslepėme laidus, įrengėme liukus - tokiu būdu nereikėjo statyti paskirstymo dėžutės. Tik tokiu atveju pateisinu žeminimą. 

(0) · (3) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Holi Daze

Kabinama lentyna virš lovos!  Kelis kartus knygos miegant ant galvos sukrito, bet jaučiu pati žioplai jas susidedu. Nepaisant to, turiu fobiją, kad pati lentyna kada ant galvos nukris.

(11) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Aaa

Tokia lentyna tikras siaubas

(12) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 10 d.

Erika

Paveikslai virš lovos irgi nesusipratimas, nei matai nei ką, o dar ir nukristi gali. Man asmeniškai labai nereikalingas baldas užimantis nemažai vietos - supama kėdė...

(4) · (2) · Atsakyti · 2020 m. birželio 12 d.

O man baldų komplektai, derantys tarpusavyje spalvinė faktūra ir stiliaus vingrybėmis, tobulumo viršūnė. Dabar svetainėje esanti skirtingų baldų kokafonija tik nervus gadina. Svajoju, kada finansiškai pribręsiu visa tai išmėžti. Ir dar negaliu žiūrėti į baldus ale made in Ikea dėžutes. Klasikiniai su įmantriu paraitymu, menantys senovinę prabangių dvarų dvasią baldai mano svajonė. 

(9) · (14) · Atsakyti · 2020 m. birželio 11 d.

M

Turiu uždarą tv/Audio spintelę ir labai gailiuosi. Tik už atvirą. Prie laidų turi būti geras priėjimas. Laidai nera blogis

(3) · (4) · Atsakyti · 2020 m. birželio 11 d.

A

Lentynos virš lovos pritariu kai maži kambarei labai gerai tik žinoma reikia gerai pritvirtinti, o ypač bendrabutį gerai kai nėra užtektinai vietos studentams.

(0) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 11 d.

Edita

Gal juoksitės,bet man visai nereikia televizoriaus.

(7) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 11 d.

J

Pritariu. Kam tas TV, jei yra PC su Wi-Fi :D. Ir nereikia tų griozdiškų sekcijų su TV lentynom ar kažko panašaus. 

(1) · (2) · Atsakyti · 2020 m. birželio 11 d.

Solveiga

Pragyvenau 40 m., TV gyvenime dar neprireikė. Net kai PC ar WiFi neturėjau, TV niekad neįsijungavau.

(2) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 12 d.

Rimante

Kabliukai virtuvėje ir ant jų sukabinti puodai, keptuvės ir visokie gaminimo įrankiai, didesnės betvarkės virtuvėje nesugalvotum. 

(7) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 11 d.

Rūta

Buvom nusipirkę minkštą komplektą 3+2+1. Didelė klaida: vietos užima nežmoniškai daug, užsigriozdino visas kambarys iškart. Atsigult maloniai neišeina netgi toje didžiausioje sofoje. Buvo gana greit pakeistas didele kampine sofa

(5) · (0) · Atsakyti · 2020 m. birželio 11 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.