Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. lapkričio 6 d.

Teksto autorius: Evelina

Kai namuose trūksta vietos, o reikia daugiau baldų nei telpa fiziškai arba daugiau funkcijų nei turi standartiniai gaminiai, galima pasinaudoti transformuojamų baldų privalumais. Būtent tokiais baldais prekiauja transformuojamibaldai.lt : lovomis spintoje, stalais transformeriais ir kitais tokio tipo baldais.

transformuojamibaldai.lt

transformuojamibaldai.lt

Lovos spintoje

Didžiausias jų privalumas - vietos taupymas, kai lova yra pakelta. Savo praktikoje turėjau vieną klientę, kuri svarstė tokią spintą-lovą dėti į svečių kambarį, mat jame turėjo dar sutilpti ir treniruokliai, ir rašomasis stalas. Kita vertus, jeigu gyvenate ypač mažose patalpose ir norite ne tik miegoti ant čiužinio, bet ir turėti vietos daiktams ir rūbams laikyti, o dienos metu turėti laisvesnį praėjimą patalpoje, lovos nuleidimas ir pakėlimas neturėtų būti priežastis jos atsisakyti kasdieniam naudojimui.

Didelis pliusas, jog galima rinktis tarp vertikalios ir horizontalios lovos padėties. Taip turite didesnes galimybes pritaikyti spintą-lovą savo erdvėje, nes pas vienus kambarys yra platesnis, pas kitus - siauresnis. Taip pat šalia ar virš lovos gali būti lentynos - nereikės atskirai jomis rūpintis ir derinti spalvų.

transformuojamibaldai.lt

Galimi įvairūs čiužinio išmatavimai bei nestandartiniai sprendimai - tereikia susisiekti su gamintojais. Beje, lovos gaminamos Lietuvoje, jas galite rinktis iš plačios spalvų paletės. Mechanizmas nėra sudėtingas, tad net vaikai sugebės lovą pakelti ir nuleisti.

transformuojamibaldai.lt

transformuojamibaldai.lt

Lova su rašomuoju stalu

Jeigu tokie baldai jums nepasirodė, kaip naujiena, tai pažiūrėkite į šį - transformuojamą lovą su rašomuoju stalu. Esu tokių sprendimų mačiusi užsienyje, tad džiaugiuosi, kad atsirado ir Lietuvoje. Mokyklinio amžiaus vaikui ar dviems, jeigu jie dalinasi vienu itin mažu kambariu, tai gali tapti tikru išsigelbėjimu. Pasižiūrėkite patys!

Stalai transformeriai

Kalbant apie stalus transformerius, tai dažniau naudojamas baldas ir savo klientų tarpe esu turėjus kelis, kurie pageidavo būtent transformuojamo stalo. Atrodo, kaip įprastas kavos staliukas, bet prireikus, galima jį padidinti ir paaukštinti ir susodinti atėjusius svečius pietums ar vakarienei.

Tokiu atveju, jums nereikia atskiro valgomojo stalo, bet pagalvokite apie sofos ir stalo aukščius. Kai kurie stalai transformeriai yra žemesni nei įprasti valgomojo stalai, tad tinkami sėdėjimui prie sofos, kai kurie stalai - standartinio valgomojo stalo aukščio, tad sėdint ant sofos, nepatogu valgyti ir reikia pasirūpinti kėdėmis.

transformuojamibaldai.lt

transformuojamibaldai.lt

Aš, kaip interjero dizainerė, privalau pasakyti, jog estetiškiau atrodo įprasti baldai, mat transformuojamas baldas visada bus masyvesnis ir ne toks elegantiškas, tačiau kai namuose trūksta vietos, tikrai ne elegancija galvoje, o paprasčiausias noras patogiau gyventi. Tikiuosi, jog šiuo straipsniu praplėčiau akiratį apie baldų galimybes mažose erdvėse ir kažkam padėjau rasti sprendimą iš keblios padėties.

Šis straipsnis parašytas bendradarbiaujant su transformuojamibaldai.lt. Nuotraukas iš realių namų galite pamatyti čia.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.