Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. gegužės 29 d.

Teksto autorius: Evelina

Tai turbūt vienas mažiausių butų, kuriuos yra tekę matyti. Turbūt nieko nenustebinsiu, kad jo vieta - Paryžius. Jeigu ieškote sprendimų mažoms erdvėms, tai ieškokite interjerų būtent šiame mieste. Paryžiečiai tikrai moka išnaudoti trūkumus ir paversti juos privalumais.

Kai pirmą kartą pamačiau šį butą, neatkreipiau dėmesio į kvadratūrą ir kai ją perskaičiau, negalėjau patikėti - butas atrodo žymiai erdvesnis! Negana to, kad erdvės čia, kaip vidutinio dydžio miegamojo individualiame name, dar ir lubos šlaitinės, kas erdvę dar labiau sumažina ir tenka atsisakyti pakabinamų spintelių ir daugelio kitų sprendimų. Žinoma, po šlaitu, kiek tik įmanoma, suprojektuotos spintelės.

Virtuvė - nedidelė, bet pakankamai didelė tokiam plotui. Ji pakelta ant pakylos, po kuria slepiasi išvažiuojama lova, galinti transformuotis į sofą arba galima scenarijų pakeisti ir turėti barelį su 4 sėdimomis vietomis. Atkreipkite dėmesį, kad išnaudojamos virtuvės grindys - po jomis yra talpa daiktams. Kavos staliukas irgi ne įprastas, o su pakeliamu stalviršiu. Prie įėjimo suprojektuota gana talpi spinta iš faneros ir dar, mano nuostabai, vietos rado mini darbo zona. Beje, fanera čia naudojama kaip pagrindinė medžiaga ir tikrai ne be reikalo, nes ji atrodo itin lengvai. Sienų sprendimo vonios kambaryje blaiviu protu nesuprasi, bet iš padėties išsisukta :)

Vaizduose žemiau matysite savotišką baldų planą - raudonai pažymėtos sienos, kurios buvo išgriautos. Beje, biudžetas remontui buvo 33 000 Eur.

batiik.frmazo buto idejos

batiik.frmazo buto planas

batiik.frspace saving interjeras

batiik.fr15kv.m butas

batiik.frisvaziuojama lova

batiik.frvirtuve ant pakylos

batiik.frbaras virtuveje

batiik.frbatiikstudio-romain-16

batiik.frtamsiai melynas interjeras

batiik.frslaitinis stogas interjeras

batiik.frmaza vonia

batiik.frfanera vonioje

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.