Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. sausio 3 d.

Teksto autorius: Evelina

Itin dažnai individualūs namai statomi kelių aukštų arba su mansarda, kur stogas yra šlaitinis. Erdvėje, kurioje lubos nėra aukštos (kraštuose dažnai aukštis drąstiškai mažėja), tenka sumaniai suktis iš padėties ir funkcionaliai ją išnaudoti. Priklausomai nuo stogo nuolydžio, tipo (vienšlaitis ar dvišlaitis) ir stoglangių (jeigu tokių yra), reiktų rinktis geriausiai jūsų situaciją tinkantį sprendimą. Kelis iš jų aptarsiu plačiau. Na, o jeigu tikrai nėra pakankamai aukščio nė vienam sprendimui patalpos kraštuose, visuomet galite išnaudoti patalpos vidurį - vietą, kur aukštis didžiausias (jeigu stogas yra dvišlaitis).

Miegamasis po šlaitiniu stogu

Tai bene populiariausias sprendimas. Pati lovos funkcija sufleruoja, jog didelio aukščio jai nereikia. Lovą galima statyti ir po stoglangiu: naktį galėsite gėrėtis žvaigždėtu dangumi, o iš ryto - kelsitės su saulės spinduliais (nebent visą laiką langus laikysite uždengę).

jurnaldedesigninterior.comlova palepeje

mansarda.itdvislaitis stogas miegamasis

backyard-shenanigans.tumblr.comka irengi po slaitiniu stogu

architectsjournal.co.uklova po stoglangiu

pinterest.commiegamasis po slaitiniu stogu

Drabužinė / sandėliukas / lentynos ir spintelės

Irgi labai dažnas sprendimas. Papildomos spintelės - tikrai niekam nemaišo. Žinoma, jų forma ir aukštis gali būti šiek tiek komplikuota, bet tai tikrai ne priežastis jų atsisakyti.

kwadransmeble.plspinteles po stogu

uk.pinterest.comspinteles palepeje

Virtuvė

Individualiame name greičiausiai virtuvė bus pirmame aukšte (nebent namas 1 aukšto), bet juk yra ir butų su šlaitiniais stogais. Kas be ko, po pačiu šlaitu reiktų statyti nereikalaujančius didelio aukščio daiktus, pavyzdžiui, tik apatines spinteles. Jeigu yra stoglangis, po juo galima įrengti plautuvę.

dettaglihomedecor.comvirtuve slaitinis stogas

bajkowewnetrza.blogspot.ltvirtuve po stoglangiu

Vonia

Pati vonia, kaip daiktas, gali stovėti ir po gana žemomis lubomis ir tai ypač romantiškai atrodantis sprendimas. Jeigu norėtumėte įrengti dušą, būtų reikalingas didesnis aukštis. Iš bėdos, po šlaitu galima statyti unitazą bei praustuvą (tik greičiausiai be veidrodžio).

home-designing.comvonios kambarys po slaitiniu stogu

flodeau.commansarda vonia

kokopelia.pldusas slaitinis stogas

Darbo kampelis

Juk sėdėjimui prie stalo didelis aukštis nereikalingas.

decorandme.blogspot.ltstoglangis

avenuelifestyle.comnedidele darbo zona

flodeau.comdarbo zona mansardoje

caandesign.comdarbo zona po slaitiniu stogu

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.