Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. liepos 10 d.

Teksto autorius: Evelina

Pastartuoju metu, mano dėmesys užkliūna už interjerų iš Prancūzijos. Šis - ne išimtis, bet tikrai išskirtinis savo erdve - tai mansardinis butas, kuris buvo itin blogos būklės, todėl renovacija jį kaip reikiant sutvarkė. Turbūt net nekyla abejonių, jog projektuoti erdves mansardose yra ypatingai sunku dėl šlaitinio stogo. Šis faktas dažnai apriboja funkcinį baldų išdėstymą, nes aukščiausi baldai turi būti projektuojami labiau vidury erdvės, negu prie sienų, kaip būna įprasta.

Pažvelgus į šio, 63 kv.m buto planą, nesunku pamatyti, jog svetainė, virtuvė ir vonios kambarys yra tarsi atskirti nuo likusios dalies, kurioje suprojektuotas miegamasis ir drabužinė. Nežinau, ar tikrai niekaip nebuvo įmanoma sutalpinti šaldytuvo ten, kur jam ir vieta (virtuvėje), nes dabar jis šalia įėjimo ir aš labai abejoju, ar tai tikrai patogu - nebent virtuvėje mažai gaminama. Kad būtų išvengta tunelio efekto, tik įėjus į virtuvę, ji buvo projektuojama taip, kad tiek fiziškai, tiek optiškai atvertų erdvę ir plane tai puikiai matosi.

Svetainė atrodo sąlyginai erdvi ir nenuostabu kodėl - didelis lubų aukštis ir stoglangiai, pro kuriuos skverbiasi natūrali dienos šviesa duoda savo pliusų. Ypatingai gražiai atrodo medinės sijos ir stogo atramos. Be jų tokį akiai mielą interjerą vargu ar būtų pavykę pasiekti. Vonioje išlaikyta bendra interjero stilistika - natūralus medis, pinti krepšeliai, smulkios mozaikinės plytelės ir augmenija sukūrė tikrai šiltą patalpos įspūdį.

Jeigu kam nors knieti pažvelgti, kaip mansarda atrodė prieš renovaciją, žiūrėkite čia.

priscapellerin.houzz.frmansardos renovacija planas

priscapellerin.houzz.frmansardos interjeras

priscapellerin.houzz.frmansardinis butas

priscapellerin.houzz.frinterjeras mansardoje

priscapellerin.houzz.frmansardos idejos

priscapellerin.houzz.frvirtuve po slaitiniu stogu

priscapellerin.houzz.frvirtuve mansardoje

priscapellerin.houzz.frmiegamasis po slaitiniu stogu

priscapellerin.houzz.frbutas po renovacijos

priscapellerin.houzz.frmozaikines plyteles vonioje

priscapellerin.houzz.frstoglangis vonioje

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.