Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. sausio 21 d.

Teksto autorius: Evelina

Prieškambaris pas dažną lietuvį be modulinių baldų neapsieina ir turbūt žinau kodėl. Viena iš priežasčių, nes turime labai daug daiktų, kurie kitur netelpa arba paprasčiausiai bute per mažai vietos. Na, name tikriausiai prieškambariui atsiranda šiek tiek daugiau vietos.

Mane, kaip kai kurie galbūt spėjo pastebėti, labai žavi skandinaviškas stilius, o skandinavai savo prieškambarių neužkrauna spintom ar lentynom iki pat lubų. Jiems užtenka kelių kabliukų, ar minkšto suoliuko su keliomis lentynomis.

Jei tik įmanoma, patariu tai, kas įmanoma ir einamuoju sezonu nenešiojama sudėti kitoje spintoje, kurios svečiai nematys. Paverskite savo prieškambarį jaukia, neapkrauta ir reprezentacine vieta!

Beje, kodėl panašūs baldai, kurių galima rasti Lietuvoje čia atrodo gražiai ir kartais net nepastebimai? Nes baldų spalva tokia pati, kaip sienų arba medžiaga panaši, kaip grindų - tai suteikia harmonijos.

indulgy.comjaukus interjeras

79ideas.orgidėjos prieškambariui

sarasjofn.comhall ideas

kotijakeittio.fientryway

arasdesign.co.ukbaltos sienos

pinterest.comkaip apstatyti prieškambarį

sfgirlbybay.comminimalistic hallway

designcuriosities.comminimalistinis prieškambaris

decodice.complytų siena

skonahem.comprieškambario baldai

fashionobsession.ruprieškambario idėjos

lilabi.ruprieškambario interjeras

ideasenpolvo.comscandinavian entryway

casahaus.netskandinaviškas interjeras

atelierrueverte.blogspot.comskandinaviškas stilius interjere

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.