Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. rugpjūčio 23 d.

Teksto autorius: Evelina

Ir vėl žavingasis skandinaviškas stilius. Bet kaip galima juo nesižavėti - šio stiliaus namai tokie šviesūs ir jaukūs! Konkrečiai šiame bute tik miegamasis ir vonios kambarys atrodo kiek tamsiau, bet tai yra logiška - naudojama gana tamsi pilka spalva. Užtat virtuvė su svetaine atrodo nuostabiai.

Pažvelgus į planą, matosi kampuota buto struktūra, bet visi kampai funkcionalūs ir, reikia pabrėžti, neperkrauti daiktais. Prieškambaris žavi autentiška raudonų plytų siena. Turint tokią sieną, daugiau nereikalingi jokie dekorai.

Einant link svetainės ir virtuvės, įsikūrusi mini darbo zona su jaukiu darbo stalu. Patekus į pagrindinę buto erdvę, užplūsta šviesa ir jaukumo jausmas. Nors virtuvė - šviesiai pilka, bet ją sušildo švelnūs medžio atspalviai ir augalai, be kurių čia nebūtų tiek vizualinės gyvybės. Virtuvė sala - man asmeniškai labai patinkantis sprendimas, nes dalinai atskiria virtuvę, puošia erdvę ir leidžia bendrauti su svečiais, mėgautis natūralia dienos šviesa ir netgi žiūrėti televizorių :) Miegamasis ir vonia - kiek niūresni, bet išlaiko skandinavišką stilistiką ir vis tiek yra jaukūs.

Kodėl pavadinime parašiau "Tikras"? Nes šis butas yra Švedijoje, o ne Lietuvoje ar kitoje šalyje, kurioje skandinaviškas stilius daromas dirbtinai, t.y. žmonėms dar nėra į kraują įaugę skandinaviško stiliaus principai ir kolkas tik bandoma kažką panašaus padaryti ir/ar pamėgdžioti.

alvhem.commazo buto planas

alvhem.comsviesi virtuve

alvhem.comskandinavisko stiliaus virtuve

alvhem.comskandinavisko stiliaus mazas butas

alvhem.comradiatoriu idejos

alvhem.com40kv.m butas

alvhem.commazo buto interjero idejos

alvhem.comskandinavisko stiliaus sofa

alvhem.comdarbo vieta bute

alvhem.complytu siena prieskambaryje

alvhem.compilkos plyteles vonioje

alvhem.commiegamasis pilkos sienos

alvhem.compilkas miegamasis

alvhem.comskandinaviskas miegamasis

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.