Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. lapkričio 14 d.

Teksto autorius: Evelina

Kai kuriems baltas interjeras - sterilūs namai, bedvasiai namai, nuobodūs namai, o man - šviesūs namai. Tai ideali spalva kitoms spalvoms įvesti, nes balta, kaip ir pilka bei juoda derinasi absoliučiai su visomis spalvomis. Man patinka šios spalvos universalumas, nes ji puikiai tinka tiek moderniame, tiek klasikiniame ir, be abejo, skandinaviškame interjere. Taip pat nuostabi jos savybė - optiškai didinti daiktus ir erdves, o tai itin svarbu pastaruoju metu graibstomuose mažos kvadratūros butuose.

Šį kartą dalinuosi interjerais, kuriuose didžiąją daugumą užima balta spalva ir kur ne kur pasirodančios kitos spalvos. Nereikia pamiršti, kad balta iš savęs turi nemažai atspalvių, todėl net ir visiškai baltas interjeras nebus lyg vientisa plokštuma: kiekvienas daiktas turi savo atspalvius, formą, šešėlius, o tai padeda sukurti dinamiką. Vienintelis jos minusas - kaip mat išryškėja nešvarumai, bet galiu pasakyti, jog visos šviesios spalvos (net jei tai būtų šviesiai pilka) yra imlios purvui ir nešvarumams, o dar labai daug kas priklauso nuo paviršiaus - ar jis margas, ar matinis, o galbūt blizgus ir lygus.

Žinau, kad atsiras nemėgstančių šios spalvos ir nesuprantančių, kame čia grožis, bet nepulkite teisti ją besirenkančių žmonių ar ją siūlančių dizainerių. Kaip sakoma - dėl skonio nesiginčijama, bet pats svarbiausias dalykas - tai be galo universali spalva, kaip ir rašiau pradžioje, o universalumas dažnai yra gerai. Ne visi turi galimybę rinktis unikalumą, todėl prieš liedami tulžį ant kitų, pabandykite bent sekundės dalį pagalvoti, kodėl buvo pasirinkta būtent ta spalva.

nousdecor.combaltas interjeras

worn.czbaltas virtuves interjeras

mydecorative.combalta spintele

planete-deco.frbalta svetaine

cloverdesain.combaltas virtuves dizainas

chilldeco.combalta skandinaviska virtuve

roomdeco.sebaltas svetaines interjeras

lakbermagazin.hubaltas miegamasis

theposterclub.combalta vonia

inukhome.combalta vonia

archilovers.combalta virtuve

ideasgn.combalti namai

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.