Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. vasario 19 d.

Teksto autorius: Evelina

Restorano priešistorė tokia, jog kadaise tai buvo bažnyčia, vėliau - biblioteka ir galiausiai šiame nuostabiame pastate įsikūrė itin modernus restoranas. Visas interjeras juodai baltas, tik vietomis atsiranda šiltesnių medžio motyvų.

Dėl vienos vietos šiame interjere aš taip pamečiau galvą, jog net diena prašviesėjo radus tokį gražų kūrinį, bet palikime tai tolimesniam laikui.

Iškart į akis krenta stiklinis tūris, įrėmintas masyviais juodais rėmais - baro zona, o baro kėdės - kontrastuojančios baltos. Štai prie baltų - medinių staliukų tokiu pačiu kontrasto principu sustatytos juodos kėdės (viduryje patalpos). Prie sienų sukurta jaukesnė, "žemiškesnių" spalvų valgomoji zona - rami, su švelnios spalvos užuolaidomis ir nematant baro, sakyčiau tarytum visai kitokia.

retaildesignblog.netrestoranas

retaildesignblog.netrestorano interjeras

retaildesignblog.netjuodi rėmai stiklas

retaildesignblog.netjuodos kėdės restoranas

retaildesignblog.netšiuolaikiskas interjeras

retaildesignblog.netjaukus restoranas

Na ir atėjo eilė pačiai gražiausiai restorano vietai. Tiesiog tobula (tik nežinau jos paskirties, bet spėju ne pagrindiniam patiekalui valgyti) vieta su keliomis kėdėmis, staliuku ir keliais židiniais - krosnelėmis ant juodos pakylos, įrėmintos raštuotomis plytelėmis. Tiesiog tobulas derinys.

Juodos krosnelės čia taip tinka, o dar pieštos knygos ant sienų, kurios neleidžia pamiršti, jog tai buvusi biblioteka ir yra labai originalus sienų dekoras, suteikia sunkiai apsakomos nuotaikos. Dar vienoje vietoje, lyg tyčia, lyg netyčia taip pat atsiranda juoda krosnelė su bibliotekos ženklu virš jos. 

retaildesignblog.netpiešiniai ant sienų

retaildesignblog.netrestoranas bibliotekoje

retaildesignblog.netjuodas židinys

retaildesignblog.netžidinys krosnelė

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.