Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. vasario 25 d.

Teksto autorius: Evelina

Momo Grill restorano interjeras Klaipėdoje privertė mane patikėti šviesa interjero dizaino ateitimi Lietuvoje. Ir kad bus visapusiškai kokybiški restoranai - tiek maistu, tiek aptarnavimu, tiek interjeru. Girdėjau, jog visi trys kriterijai ten yra įvertinti labai aukštai.

Vieną dieną naršiau po archdaily.com ir akis užkliuvo už šio interjero. Kai paskaičiau, jog jį galiu pamatyti savo akimis grįžusi į Klaipėdą (update: mačiau, ragavau - viskas super), kaip mat puoliau dalintis šia naujiena savo Facebooke! Manau, ši vieta nusipelnė dėmesio ir pačiame bloge, o kad nebūtų tik tušti pagyrimai, tai paminėsiu, jog Momo Grill restorano interjeras jau pelnė du apdovanojimus: „Geras dizainas 2014“ prizą ir diplomą, "Tendencijos 2014" - II vietą ir diplomą visuomeninio interjero kategorijoje profesionalų lygoje. Interjero ir fotografijų autorius Ramūnas Manikas.

Kaip pasakoja pats autorius, restoranas “Momo Grill” įkurtas Klaipėdos centre, sename pastate. Jo interjero idėja – sukurti šiuolaikišką, demokratišką ir neįpareigojančią aplinką. Tam patalpose buvo suformuota atvira anga į virtuvę, per kurią, restoranui veikiant, matosi dirbantis virtuvės personalas. Sieninės plytelės iš virtuvės zonos tarsi pratęstos ant restorano salės sienų. Jos, kartu su industrinio stiliaus kabančiais ir sieniniais šviestuvais, skandinaviško tipo kėdėmis bei lentynomis, pilnomis įvairių aksesuarų ir kambarinių gėlių, kuria kitokį nei įprasta restorano įvaizdį. Jis minimalus, bet dekoratyvus. Natūralumo jam suteikia interjere esantys klijuotos medienos gaminiai su grubiu nusmėliuotu paviršiumi.

Interjere derinamos kelios spalvos. Dominuoja medžio gaminių, laminuotų grindų ir dažytų sienų rusvai pilkas atspalvis. Atsvarą jam sukuria dideli, baltomis glazūruotomis plytelėmis išklijuoti sienų plotai. Šioje spalvinėje kompozicijoje išryškėja juodos spalvos kėdės, stalų kojos ir lenta, skirta meniu rašymui. Kita spalvinė grupė - tai plytelių dekoras ir pilki šviestuvai. Balti plastikinių langų rėmai taip pat perdažyti pilka spalva. Ties langais suformuotos palangės apklijuotos plytelėmis. Restorano grindų išskirtinumas toks, kad nenaudojamos grindjuostės. Jų funkciją atlieka tos pačios baltos glazūruotos plytelės. Taip pat šiam objektui buvo sukurtas logotipas ir išorės reklamos dizainas.

ramunasmanikas.ltmadingas restorano interjeras

ramunasmanikas.ltrestorano interjeras

ramunasmanikas.ltrestorano interjeras 2013

ramunasmanikas.ltmomo grill klaipėda

Na, niekad nepagalvočiau, kad tai Lietuvoje esantis interjeras:) Labai gerai atrodo lentynose sudėtos malkos, juodos, baltos, pilkos spalvos ir medžio derinys. Įdomiai išspręstas įėjimas - prireikus galima užtraukti jas, o jei niekas jų neužtraukia, tai vis tiek atrodo gerai! Apskritai, pasižiūrėjus Ramūno Maniko kurtus restoranų interjerus, tai galiu pasakyti, kad visi, kurti pastaraisiais metais yra superiniai.

ramunasmanikas.ltmomo grill interjeras

ramunasmanikas.ltmaži staliukai restorane

ramunasmanikas.ltmomo grill restoranas

ramunasmanikas.ltstalai restorane

ramunasmanikas.ltjaukus restoranas

ramunasmanikas.ltavis

ramunasmanikas.ltvisuomeninis interjeras

ramunasmanikas.ltrestorano lauko iškaba

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.