Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. liepos 4 d.

Teksto autorius: Evelina

Ar jums būna taip, kad visi Lietuvoje esantys Coffee Inn'ai, Vero Cafe ir panašūs kavos barai ima ir susiplaka į vieną? Man būna - net nepasakyčiau, kuo kiekvienas išskirtinis, na tik oranžinį logotipą labai gerai atsimenu.

O štai šis kavos baras futuristinis ir originalus, bet ne per daug. Darbo valytojos ar pačios darbuotojos tikrai turi - blizgių paviršių čia tikrai daug, bet dėl efekto pasistengti verta. Ypač įdomiai atrodo šviečiantys Moka kavinukai ant baltos plytų sienos. Ne mažiau įspūdingesnės lubos - juodos bangos, kurios tarsi pereina per sieną iki vitrinos, atlikdamos stogelio vaidmenį ir keliančios susidomėjimą šia vieta. Šis baras užima 33kv.m ploto, įskaitant nedidelį san.mazgą bei sandėliuką.

Dar viena smagi vieta - pakeliamas vitrinos langas, kas leidžia mėgautis kava, sėdint pusiau viduje, pusiau lauke. Vienintelė vieta, kuri man iškrenta iš konteksto, yra sieninis veidrodis apvalintais kampais. Suprantu, kad tikriausiai norėta atkartoti po kavinukais esančio stalo formą, bet, mano manymu, jis čia visai netinka ir yra pakabintas per arti lubų. Kad jau kavinukai ir lubos tokios mėtytos vėtytos, tai ir veidrodis galėjo būti nestandartinės formos arba sudarytas iš kelių atskirų dalių.

albertocaiola.comjuodos banguotos lubos

albertocaiola.comidejos kavos barui

albertocaiola.commodernus kavos baro interjeras

albertocaiola.commoka kavinukai

albertocaiola.commodernus baras

albertocaiola.comkavos baras

albertocaiola.comkavos baro interjeras

albertocaiola.comkavines interjeras

albertocaiola.comkavines vitrina

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.