Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. rugsėjo 10 d.

Teksto autorius: Evelina

Nors 2015 m. po truputėlį artėja link 2016 m., aš nė trupučio neabejoju, jog MARSALA spalvos naudojimas drabužių sferoje ir švenčių dekoravime bus populiarus dar ir visus kitus metus, o šiais metais ši spalva įgavo pagreitį tik perkopusi į antrą pusmetį... Visiems reikia truputėlio laiko apšilimui, o tada jau spėk vytis :)

Kalbant apie interjerą, ruduo ir žiema Marsala spalvai itin tinkami metų laikai, juk tai prabangiai atrodanti, sodri, šilta spalva, o pavasarį ir vasarą interjere ši spalva gali atrodyti šiek tiek "ne į temą" ir prasilenkti su vyraujančiomis nuotaikomis.

Kaip ir visur, svarbiausia yra saikas. Tikrai nereikia pulti perdažyti sienų vardan mados ir tikrai nereikia pirkti baldų, vien dėl to, jog jie Marsala spalvos. Tikrai žinau, kad yra nemažai moterų, dievinančių tokią spalvą ir madingai gyvenančių jau ilgus metus (todėl dabar gali svečiams rodyti savo tendencijas atitinkantį būstą) :)

Na, o jeigu Jums ši spalva nemiela, na ir kas! Vis tik, jeigu norisi nors vienu piršteliu prisiliesti prie tendencijų, pakeiskite pagalves, vazą ar dubenį (žinoma, prieš tai įvertinus, ar tai derės prie jau esamo interjero) ar galų gale pamerkite vyšninės spalvos gėlių.

atelier-rec.combordo spalvos siena

aeajs.blogspot.ltbordo spalva miegamajame

elblogdelciclismo.blogspot.ltkompozicija

aeajs.blogspot.ltmarsala interjere

boconcept.commarsala sofa

studiowootwoot.comvysnines spalvos siena

plascontrends.co.zavysnine spalva interjere

digsdigs.comvysnine sofa

homedit.comtapetai marsala spalvos

luumblog.wordpress.compilkas interjeras

dailyhomedecorideas.compatalyne

hm.compagalve hm

colorhousepaint.commarsala

homeadore.commarsala spalva interjere

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.