Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. lapkričio 18 d.

Teksto autorius: Evelina

Tamsios spalvos namuose - retas svečias dėl šviesos sugeriamumo ir niūros nuotaikos, bet šiuose namuose tamsios spalvos užima garbingą vietą ir atrodo tikrai jaukiai.

SVOYA studija išsiskiria savo darbais: visuose galima rasti augalų motyvų ar net visą žaliąją sieną. Dekoratyvūs sprendimai erdvėse visad labai ryškūs, gausu originalių detalių. Šis namas (greičiausiai namas, nes projektas pavadintas Riba House) - spalvų, medžiagų, faktūrų kontrastas. Žaviuosi dizainerių darbu!

Virtuvė sujungta su svetaine, o jas atskiria labai stilingas stalviršis su baro kėdėmis ir trimis vertikaliais šviestuvais. Virtuvėje derinami daugiausiai mediniai ir juodi blizgūs paviršiai. Svetainėje vietos ne per daugiausiai - tik tiek, kiek reikia sofai. Sienos sprendimas be galo geras: vertikalios kelių atspalvių plokštės su augalų intarpais ir pagalvėlės su žuvies piešiniu sušildo interjerą.

hqroom.rusvetainė ir virtuvė

hqroom.rutamsios spalvos svetainėje

Nedidelė valgomojo zona toje pačioje erdvėje su pakabinamu televizoriumi, kurį žiūrėti galima ir nuo svetainės, ir nuo baro. Man asmeniškai valgomojo zona labai skiriasi nuo kitų savo stiliumi. Aš būčiau rinkusis kitokias kėdės ir patį stalą.

hqroom.ruvalgomasis

hqroom.rusienų dekoras augalais

Čia į akį krenta plautuvės vieta. Gerai, kad priešais langas, tačiau ar patogu vis patraukti kėdę, kad prieitum prie plautuvės?

hqroom.rubarelis virtuvėje

hqroom.ruveidrodis prieškambaryje

Skaičiau, jog šie medžio ir betono staliukai - pačių dizainerių sprendimas ir darbas. Tarsi paveiksle įrėminta augmenija nuteikia tikrai raminančiai.

hqroom.rupaveikslas iš augalų

Miegamojo interjeras tikrai nestandartinis: jokių tapetų, kabantys augalai ir į sieną atremti veidrodžiai. Sakykit, ką norite, bet augalai duoda labai daug gyvybės...

hqroom.rujaukus modernus miegamasis

hqroom.rumiegamojo interjeras

hqroom.ruaugalai miegamajame

Kiekvienas kambarys man tarsi atskiras meno kūrinys. Greičiausiai tai vaiko (jau nebe mažo) miegamasis. Itin originalus sienos sprendimas už lovos: šviečiantys gyvūnų galvų motyvai. Jaukiai atrodo net lovos patalynė, o ką jau kalbėti apie sėdmaišį, kuris čia labai tinka.

hqroom.rusiena už lovos

hqroom.rumodernus miegamojo interjeras

hqroom.rumiegamojo idėjos

hqroom.rusedmaišiai balti

Greičiausiai tai yra darbo kambarys ir jis man yra tobulas (na, išskyrus pagalvę su vėliava). Be galo gražios kėdės ir šviestuvai, spalvinė gama, o jau laikrodžio koks gražumas - geriausia sienos puošmena! Atkreipiau dėmesį, kad visuose kambariuose radiatoriai paslėpti po medinėmis "grotomis".

hqroom.rudarbo kambarys

hqroom.rulaikrodis ant sienos

Tai ištrauka iš vieno kambario, kurio paskirties nesupratau. Patiko idėja, kur laikyti alkoholinius gėrimus.

hqroom.rugėrimų lentynos

Na, o pabaigai - prieškambario interjeras. Labai jaukus, šiuolaikiškas, paprastas ir vėl su paslėptu radiatoriumi.

hqroom.ruprieškambario idėjos

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.