Susiję tag'ai
#Vaikų kambarys
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2019 m. rugpjūčio 27 d.

Teksto autorius: Evelina

Pakalbinau Miglę, kuri šiuo metu gyvena Olandijoje ir paklausiau, kaip ji kūrė interjerą savo sūnaus kambariui, mat kūrybos, rankų darbo ir seno bei naujo derinimo čia yra tikrai daug! Nesumaišykite, tai ne Pinterest galerijos vaizdai, o realus 10 kv.m vaiko kambario interjeras. Tikiuosi šis pavyzdys įkvėps kitus išnaudoti sendaikčių privalumus ir iš naujo atrasti kūrybiškumo gyslelę, kurią turi tikrai kiekvienas. Kviečiu sekti Miglės Instagram paskyrą!

Migle, ką pirkai, o ką gaminai pati?

Iš naujų daiktų, pirkau vaiko lovelę (£80 John lewis uk), fotelį iš IKEA pritaikėme iš senų namų - jis stovėjo svetainėje, bet šių namų svetainėje netiko.

Patys gaminome lentynas. Remontuojant kambarį pagalvojau, jog turime kažkaip išnaudoti esamą nišą, nes jokio baldo ten nebūtume pastatę. Vyras lentynas išpjovė, o aš dažiau. Labai norėjome, kad spalvos derintųsi tarpusavyje, būtų jauku ir šviesu, nes kambariukas nedidelis, tad pasirinkome medžio, pilką ir žalsvą spalvas.

Komodą (€37) ir spintą (€120) pirkau iš sendaikčių, abu baldai buvo balti ir nuobodūs. Nudažiau juos žalia spalva, kaip ir lentynas ir persukome medines rankeneles (€1.50). Teko pavargti, kol radome mums patinkančią spintą ir kad būtų geras kokybės ir kainos santykis.

80% medinių, pintų kambario dekoracijų irgi iš sendaikčių, mėgstu ten lankytis nors kartą į savaitę ir ieškoti “perliukų”. Taip pat iš sendaikčių atnaujintas suoliukas, į kurį galima susidėti daiktus (€5), rašoma lenta (€3), vintažinis paspirtukas (€10), medinis arkliukas (€9). Vaiko lovytės baldakimą pirkau iš kitos moters, nes norėjau būtent šio gamintojo (numero74). Toks pats naujas kainuoja €100, o aš perpirkau perpus pigiau.

Iš kur sėmeisi idėjų?

Iš Instagram arba Pinterest. Stilius: rustic, nordic, vintage. Dar semiuosi įkvėpimo iš olandiškų žurnalų, kaip Vtwonen, Wonen.

Kokio amžiaus sūnus? Ar jau planuoji, ką pakeisi jam paaugus?

Adam dabar yra 1 metai ir mėnesis. Įsikėlė į savo kambarį, kai buvo 10 mėn. Augant vaikui norėsiu kitos lovos - medinės arba pintos. Manau, fotelį reikės išnešti, kai nebegers prieš miegą pienuko ir ten statyti staliuką! Tikiuosi rasti gerą sendaikčiuose:) Dar esu kilimo paieškoje, nerandu tinkamo.

Kiek laiko užtruko kambario įrengimas?

Viską darėme kartu su vyru: keitėme grindis, plėšėme tapetus, lyginome sienas, dažėme ir t.t. Užtrukome mėnesį, nors pradžioje galvojome susisuksime per 2 savaites. Optimistai! Dažniausiai darbas vykdavo vakarais arba savaitgaliais.

Kas buvo sunkiausia ir lengviausia?

Sunkiausia tai, kad butas yra senas (1930 m.), tad nėra lygių sienų ir grindų... Pridedi plintusą, o jis, žiūrėk, pusiau ore kaba! Ir žinoma sunku, kai vaikas visada kartu - kai miegodavo, automatiškai visi darbai sustodavo. Man lengviausia buvo dekoruoti kambarį, nes tai mano hobis. Vaiko kambario detales pirkau po truputį, kad nesijaustų finansiškai ir kad viskas būtų apgalvota ir harmoninga. Butas senas, bet man patinka, kad turi savo istoriją ir charakterį. Ir apskritai, mano žinutė žmonėms tokia, kad galima daug ką pasidaryti patiems, prikelti daiktus antram gyvenimui ir derinti naujus daiktus su senais!

8
Komentarai

Skaite

Labai jauku!

(5) · (1) · Atsakyti · 2019 m. rugpjūčio 27 d.

Agnė

Labai šilta ir jauku. Ir atrodo paprasta, kai turi viziją ir žinai ko nori  :) 

(5) · (1) · Atsakyti · 2019 m. rugpjūčio 27 d.

Raimonda

Šaunuole Migle 

(3) · (0) · Atsakyti · 2019 m. rugpjūčio 27 d.

Dalia Minkevičiūtė-Davidonienė

Labai skoninga. Šaunuoliai !

(5) · (10) · Atsakyti · 2019 m. rugpjūčio 27 d.

Kukutis

Visai nevaikiskas tamsus ir nezaismingas

(6) · (6) · Atsakyti · 2019 m. rugpjūčio 28 d.

Rita Sabestinienė

Skoninga labai, o ar tai vaiko kambariui, tai kiekvienas pats nutaria. Mano skoniu tai nelabai vaiko kambariui, bet čia tik mano toks matymas. Bet žmonės kuria ir tai jau labai gerai. 

(2) · (1) · Atsakyti · 2019 m. rugpjūčio 29 d.

Jole

viskas kaio ir gražu, bet man asmeniškai spalvos labai depresiškos...

(4) · (1) · Atsakyti · 2019 m. rugpjūčio 29 d.

Lina Balčiūnė

Tobula!

(0) · (0) · Atsakyti · 2019 m. lapkričio 9 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.